Przejdź do głównej części
Przejdź do stopki
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Odległość

Filtry

Kategoria

Podkategoria
Model
Cena
Rok prod.
Poj. silnika
Przebieg
Moc silnika
Paliwo
Skrzynia biegów
Napęd
Typ nadwozia
Kraj pochodzenia
Kolor
Kierownica
Stan techniczny

Markowe auta - Włodawa - sprawdź kategorię Opel

Sortuj:
Znaleźliśmy 5 ogłoszeń
Sprzedam Opel Vivaro - 9 osobowy, 2012

Sprzedam Opel Vivaro - 9 osobowy, 2012

24 000 zł

Włodawa - Odświeżono dnia 20 października 2026

2012 - 352 000 km
Opel Astra Opel Astra J 1.4 Kombi 140 KM | Benzyna + LPG | 2014/2015 |

Włodawa - 12 października 2026

2014 - 244 000 km
Opel Antara 2.0 CDTI 4x4, niski przebieg

Włodawa - 14 października 2026

2008 - 144 660 km
Opel Astra Opel Astra 2.0 GTC

Włodawa - Odświeżono dnia 08 października 2026

2006 - 228 000 km
Opel Combo  Tour 1.3 cdti 2009 rok

Opel Combo Tour 1.3 cdti 2009 rok

4 999 złdo negocjacji

Włodawa - 20 października 2026

2009 - 225 000 km

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Opel Vectra B 1.8 benzyna 2000r..

Opel Vectra B 1.8 benzyna 2000r..

1 950 złdo negocjacji

Hańsk Pierwszy - 16 października 2026

2000 - 465 000 km
Opel Astra Opel Astra J, 2018, drugi właściciel, sprawny, w ciągłej eksploatacji.

Hanna - Odświeżono dnia 07 października 2026

2018 - 100 000 km
Astra J 1.4T 115 tys.km bogata wersja

Urszulin - 18 października 2026

2013 - 115 000 km
Meriva 1.4B, grzane fotele, czujniki, bardzo ładna

Urszulin - 17 października 2026

2012 - 209 000 km
Zafira 1.6B, 185tys km, idealny stan

Urszulin - 17 października 2026

2012 - 185 000 km
Mokka 2015 1.4t 140km 117yys.km oryginalny lakier

Urszulin - 17 października 2026

2015 - 117 000 km
Opel Vectra C 1,9CDTI

Opel Vectra C 1,9CDTI

3 900 złdo negocjacji

Sawin - 22 września 2026

2006 - 559 500 km
Opel Vectra C 1.9 tdi Essentia Kombi

Mazanówka - Odświeżono dnia 20 października 2026

2008 - 400 000 km
Samochód osobowy

Ruda - Odświeżono dnia 18 października 2026

2004 - 226 414 km
Opel Mokka Lift 2017 1,4tb 140km 6b Opcja Sprowadzony Opłacony Serwis Nowy rozrząd

Horodyszcze - Dzisiaj o 15:36

2017 - 212 000 km
Opel Mokka 2016r 1,6b 115km 5b  Sprowadzony Opłacony Serwis

Horodyszcze - 26 września 2026

2015 - 176 000 km
Opel Astra J 1.7 CdTI 2012rok bogate wyposażenie

Jabłoń - 19 października 2026

2012 - 234 000 km
Opel Insignia Country Tourer 1.6 CDTI 136KM // piękne wyposażenie // doinwestowana

Dubica Dolna - 18 października 2026

2016 - 170 150 km
Opel Astra III.  H, GTC   2.0TB, 200KM,

Cyców - Dzisiaj o 18:20

2006 - 240 000 km
Opel Astra Serwis ASO 2023 rok

Opel Astra Serwis ASO 2023 rok

79 900 złdo negocjacji

Cyców - Odświeżono dnia 20 października 2026

2023 - 15 200 km
Opel Vectra C GTS  1.9Cdti

Opel Vectra C GTS 1.9Cdti

3 900 złdo negocjacji

Cyców - 11 października 2026

2007 - 418 000 km
Opel Astra H  III, 1.4B 07r

Opel Astra H III, 1.4B 07r

3 900 złdo negocjacji

Cyców - 11 października 2026

2007 - 308 000 km
Opel Corsa D 1.3cdti 5D

Opel Corsa D 1.3cdti 5D

2 900 złdo negocjacji

Cyców - 11 października 2026

2009 - 388 000 km
Opel Vivaro 1.6CDTI, 9-osobowy, 2xklima, Trafic zarejestrowany

Cyców - Odświeżono dnia 10 października 2026

2016 - 290 000 km
OPEL INSIGNIA A-LIFT, 2014r, Salon Polska,

Cyców - 23 września 2026

2014 - 150 000 km
Opel Astra H, 2.0, 170km, HAK

Cyców - 23 września 2026

2004 - 248 000 km
Opel Astra H, 1.7 Cdti, 110KM,

Opel Astra H, 1.7 Cdti, 110KM,

11 700 złdo negocjacji

Cyców - 23 września 2026

2011 - 229 000 km
Opel Zafira B, 1.7cdti, 110KM, 7 osób

Cyców - 23 września 2026

2008 - 298 000 km
Opel Astra J 1.7 CDTI

Zaniówka - 17 października 2026

2013 - 287 000 km
Opel Astra 2019, Android, Ledy, Zadbany

Staw - Odświeżono dnia 19 października 2026

2019 - 187 000 km
Opel Astra Opel Astra 2.0 CDTI

Piaseczno - 11 października 2026

2013 - 325 500 km
Samochód Opel Zafira

Samochód Opel Zafira

4 200 złdo negocjacji

Janowica - Odświeżono dnia 11 października 2026

2005 - 458 524 km
Opel Meriva 1.7 cdti

Opel Meriva 1.7 cdti

5 700 złdo negocjacji

Gęś - 28 września 2026

2008 - 261 000 km
Opel Vectra 1.9 CDTI  ,stan idealny ,nie handlarz

Głębokie - Odświeżono dzisiaj o 11:44

2008 - 264 000 km
Opel Grandland x  2,0 Ultimate   Piekny.

Horodyszcze - 07 października 2026

2018 - 86 000 km
Opel Astra 2019r, AUTOMAT. 114700km SALONOWA.1.4T Benzyna 150KM. Doinwestowana.

Parczew - Odświeżono dzisiaj o 04:43

2019 - 114 700 km
Sprzedam do Niedzieli oddam za 9tys .

Parczew - 19 października 2026

2012 - 284 588 km
Opel Antara 2011r.

Opel Antara 2011r.

25 000 złdo negocjacji

Parczew - Odświeżono dnia 15 października 2026

2012 - 167 000 km
Opel Corsa 1.2 benzyna

Opel Corsa 1.2 benzyna

10 500 złdo negocjacji

Parczew - 01 października 2026

2013 - 239 km
Sprzedam Opel Astra J

Siedliszcze - 23 września 2026

2011 - 226 183 km
Opel Meriva A 2008 1.8

Opel Meriva A 2008 1.8

6 500 złdo negocjacji

Puchaczów - 13 października 2026

2008 - 121 km
Opel Vectra C 2002

Ludwin - 15 października 2026

2002 - 343 000 km
Opel astra j Sports Tourer

Opel astra j Sports Tourer

17 500 złdo negocjacji

Trawniki-Kolonia - 27 września 2026

2012 - 265 000 km

Wybierz sprawdzoną markę i poczuj się odjazdowo! Znajdź wymarzony samochód w kategorii Opel na OLX - Włodawa i okolice!

  • Google Play
  • App Store

Darmowa aplikacja na Twój telefon