Przejdź do głównej części
Przejdź do stopki
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Odległość

Filtry

Kategoria
Cena
Rok prod.
Poj. silnika
Przebieg
Moc silnika
Paliwo
Skrzynia biegów
Napęd
Typ nadwozia
Kolor
Kierownica
Stan techniczny

Markowe auta - Trzemeśnia - sprawdź kategorię Opel

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Opel Astra G 2004 Benzyna 1.4

Opel Astra G 2004 Benzyna 1.4

1 500 zł

Trzemeśnia - 30 października 2026

2004 - 168 000 km

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Opel Insignia Opel Insignia 2.0 CDTI | FlexRide, Bi-ksenon skrętny,

Glichów - 22 października 2026

2014 - 300 000 km
Opel Combo 1.3 diesel

Myślenice - Odświeżono dnia 30 października 2026

2006 - 340 000 km
Opel Grandland Stan Idealny, Gwarancja do 2033, Bezwypadkowy, Faktura VAT 23%

Myślenice - Odświeżono dnia 30 października 2026

2025 - 3 775 km
Opel Astra Stan Idealny, Salon Polska, Serwisowany, Faktura VAT Marża

Myślenice - Odświeżono dnia 30 października 2026

2021 - 51 623 km
Opel Zafira Opel Zafira 7 osobowy stan bardzo dobry

Myślenice - Odświeżono dnia 30 października 2026

2011 - 165 688 km
Opel Astra 1.4T 125KM M6 2018 r., salon PL, serwisowany, komplet kół

Myślenice - Odświeżono dnia 29 października 2026

2018 - 204 500 km
Opel Zafira Opel Zafira 1.9 CDTi 2005, sprawna, drugi właściciel, hak

Myślenice - 29 października 2026

2005 - 308 062 km
Opel Astra VAT 23% ST Enjoy 1.4Turbo 125KM 2019 r., salon PL, przebieg 99tys.km

Myślenice - Odświeżono dnia 29 października 2026

2019 - 99 900 km
Opel Corsa VAT 23% Ultimate 1.2Turbo 100KM M6 2022 r., salon PL, I właściciel

Myślenice - Odświeżono dnia 28 października 2026

2022 - 50 100 km
Opel Mokka Salon Polska, Serwisowany w ASO, Faktura VAT Marża

Myślenice - Odświeżono dnia 28 października 2026

2016 - 107 000 km
Opel Antara Antara 4x4

Opel Antara Antara 4x4

19 900 złdo negocjacji

Myślenice - Odświeżono dnia 28 października 2026

2010 - 181 300 km
Opel Insignia VAT 23% 2.0 Turbo 260KM automat 4x4 2018 r., salon PL

Myślenice - 27 października 2026

2018 - 181 200 km
Opel Astra VAT 23% Elegance 1.2T 130KM M6 2023 r., salon PL, I właściciel

Myślenice - 27 października 2026

2023 - 34 200 km
Opel Corsa 1.4 Turbo Navi Climatronic Biala A2 A3 Micra Polo Leon Golf i30 Ceed !

Myślenice - Odświeżono dnia 27 października 2026

2016 - 160 000 km
Opel Astra ST Elegance 1.6CDTI 110KM M6 2019 r., Hak, serwisowana

Myślenice - Odświeżono dnia 26 października 2026

2019 - 194 600 km
Opel Grandland VAT 23% GS 1.2T 130KM automat 2023/2024 r., sal. PL, 28tys.km przebieg

Myślenice - Odświeżono dnia 26 października 2026

2023 - 28 100 km
Opel insignia sport tourer 2009 kombi

Myślenice - 26 października 2026

2009 - 211 000 km
Opel Insignia 2.0CDTI 174KM automat 2021 r., salon PL, przebieg tylko 92tys.km

Myślenice - 26 października 2026

2021 - 92 900 km
Opel Astra Opel Astra Eco 1.7 cdti , bogata opcja MOZLIWA ZAMIANA

Myślenice - Odświeżono dnia 25 października 2026

2013 - 190 000 km
Opel Zafira 1.9 cdti cosmo

Myślenice - 25 października 2026

2007 - 340 000 km
Opel Corsa Opel Corsa 1.2 Turbo Full opcja

Myślenice - Odświeżono dnia 25 października 2026

2019 - 96 000 km
Opel Insignia OPEL INSIGNIA, Stan Bardzo Dobry

Myślenice - Odświeżono dnia 25 października 2026

2015 - 139 931 km
Opel Crossland X Salon Polska, Pierwszy Właściciel, Serwisowany, Faktura VAT Marża

Myślenice - Odświeżono dnia 25 października 2026

2021 - 51 000 km
Opel mokka 4x4 1.7 cdti

Opel mokka 4x4 1.7 cdti

31 500 złdo negocjacji

Myślenice - 24 października 2026

2014 - 210 000 km
Opel Grandland Gwarancja Specjalna 8 lat 160 tyś. km. Fabrycznie Nowy , FVAT23%

Myślenice - Odświeżono dnia 24 października 2026

2026 - 1 km
Opel Meriva 140KM! Jeden właściciel! Niemcy! Tylko 63 tyś.km! ASO! Nowy rozrząd!

Myślenice - 22 października 2026

2016 - 63 000 km
Opel Astra GTC OPC 2.0

Opel Astra GTC OPC 2.0

15 000 złdo negocjacji

Myślenice - 21 października 2026

2006 - 247 719 km
Opel Corsa 2008r! SKUP AUT ! Długie opłaty!

Myślenice - 20 października 2026

2008 - 294 000 km
Auto opel piekny

Auto opel piekny

3 400 złdo negocjacji

Myślenice - Odświeżono dnia 08 października 2026

2004 - 204 544 km
Opel grandland X 2018, 50 tys przebiegu !!, 2.0 Diesel 177 kM, pierwszy właściciel od nowości

Polanka - Odświeżono dnia 29 października 2026

2018 - 50 000 km
Opel insignia  2.0cdti

Opel insignia 2.0cdti

12 500 złdo negocjacji

Polanka - 28 października 2026

2009 - 334 500 km
Opel Astra Opel Astra K 1.0 T 105 KM  Wersja na 120-lecie  GWARANCJA W CENIE

Polanka - 28 października 2026

2019 - 162 000 km
Opel Insignia Mały przebieg, serwiowany regularnie.

Stróża - Odświeżono dnia 24 października 2026

2011 - 180 750 km
Opel Zafira Nowe Sprzegło ,świeży rozrząd Przestronne Sprawne Autko

Dobczyce - 29 października 2026

2005 - 277 000 km
Opel Insignia 2.0 CDti 160KM Cosmo Eco Flex

Dobczyce - 28 października 2026

2012 - 234 000 km
Opel Astra OPEL Astra H 1.4 90 KM EURO 4

Dobczyce - Odświeżono dnia 26 października 2026

2007 - 197 695 km
Opel Astra Gwarancja Fabryczna do 2031, Intelli-Lux, Salon Polska, FVAT Marża,

Dobczyce - 24 października 2026

2023 - 75 155 km
Opel Crossland X Crosland 1.2 Automat klima mały przebieg

Dobczyce - 16 października 2026

2019 - 59 051 km
Opel Astra h 1.3cdti

Opel Astra h 1.3cdti

6 300 złdo negocjacji

Dobczyce - 13 października 2026

2007 - 241 509 km
Opel Astra H 1.6 twinport benzyna + gaz

Czechówka - Odświeżono dnia 25 października 2026

2004 - 290 000 km

Wybierz sprawdzoną markę i poczuj się odjazdowo! Znajdź wymarzony samochód w kategorii Opel na OLX - Trzemeśnia i okolice!

  • Google Play
  • App Store

Darmowa aplikacja na Twój telefon