Przejdź do głównej części
Przejdź do stopki
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Odległość

Filtry

Kategoria

Podkategoria
Model
Cena
Rok prod.
Poj. silnika
Przebieg
Moc silnika
Paliwo
Skrzynia biegów
Napęd
Typ nadwozia
Kraj pochodzenia
Kolor
Kierownica
Stan techniczny

Markowe auta - Secemin - sprawdź kategorię Opel

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Opel Insignia 1.4 Turbo

Opel Insignia 1.4 Turbo

17 000 zł

Drużykowa - Odświeżono dnia 23 października 2026

2011 - 245 000 km
Opel Astra J 1.4 Turbo 120 KM Cosmo Oryginalny Lakier Nowy Rozrząd

Drużykowa - 07 października 2026

2012 - 236 606 km
Opel Astra J sport tourer

Opel Astra J sport tourer

7 500 złdo negocjacji

Koniecpol - Odświeżono dnia 24 października 2026

2015 - 340 000 km
Opel Insignia A 2.0CDTI Biturbo 4x4

Radoszewnica - Dzisiaj o 08:49

2012 - 305 000 km
Opel Vectra Opel Vectra 1.9 CDTI GTS

Radków - Odświeżono dnia 15 października 2026

2008 - 365 300 km
Opel Antara Nowe Tarcze Hamulcowe - Dwa Komplety Kół - 1 Właściciel

Włoszczowa - Odświeżono dzisiaj o 07:03

2014 - 164 000 km
Opel Insignia

Opel Insignia

27 500 zł

Włoszczowa - Odświeżono dnia 25 października 2026

2022 - 234 000 km
Opel Astra 1.8 benzyna 2005 rok

Opel Astra 1.8 benzyna 2005 rok

3 100 złdo negocjacji

Włoszczowa - 24 października 2026

2005 - 340 000 km
Opel Astra Grzana Kierownica i Fotele - Adroid Auto - 2 Komplety Kół - Niskie Spa

Włoszczowa - 23 października 2026

2021 - 131 000 km
Opel Zafira 1.7 CDTI / MANUAL / 7 OS / HAK

Włoszczowa - Odświeżono dnia 20 października 2026

2010 - 251 636 km
Opel Insignia 1.8 benzyna 140KM

Włoszczowa - 18 października 2026

2009 - 185 877 km
Opel Meriva

Opel Meriva

9 900 zł

Włoszczowa - 13 października 2026

2012 - 219 000 km
Opel Meriva 1.7 CDTI

Kurzelów - 24 października 2026

2005 - 211 867 km
Opel Insignia Zarejestrowany, OPCline, Serwisowany do końca, Kamery, Hak, Fajny stan

Stary Koniecpol - Odświeżono dnia 25 października 2026

2018 - 159 000 km
Opel Grandland X Zarejestrowany, 180KM, Nagłośnienie DENON, Serwisowany, Kamery, Hak,

Stary Koniecpol - Odświeżono dnia 21 października 2026

2019 - 98 000 km
Opel Vivaro L2H1 !!! PRZEBIEG 187tys.km !!! Long !!! Klimatyzacja !!! Top Stan !!!

Szczekociny - 24 października 2026

2006 - 187 700 km
Opel Grandland Pachnie nowością. Bardzo bogate wyposażenie, Niski Przebieg.

Chlewice - Odświeżono dnia 25 października 2026

2024 - 10 000 km
Opel Corsa Opel Corsa 1.2 Benzyna ,Bezwypadkowy.

Lelów - 22 października 2026

2011 - 161 400 km
Opel Vivaro brygadówka. 5 osobowy + paka

Oksa - Odświeżono dnia 25 października 2026

2002 - 343 000 km
Opel Astra Opel Astra J (2010) – 1.7 CDTI

Irządze - 16 października 2026

2010 - 224 344 km
Opel Astra OPEL Astra J 1.6Turbo 180 KM

Kolonia Pilczyca - 25 października 2026

2010 - 173 206 km
Opel Astra Opel Astra J z bagażnikiem rowerowym

Rożnica - 17 października 2026

2010 - 254 000 km
Opel Astra  2015

Opel Astra 2015

20 500 złdo negocjacji

Przyrów - Odświeżono dnia 24 października 2026

2015 - 157 000 km
Opel Astra H GTC 1.6 Twinport 105 KM | 2005 | Dobry stan mechaniczny

Bystrzanowice - 18 października 2026

2005 - 256 652 km
Opel Zafira B 1.9cdti

Opel Zafira B 1.9cdti

6 000 złdo negocjacji

Bystrzanowice - 01 października 2026

2006 - 237 210 km
Opel Astra III 1.4 benzyna

Raczkowice - 05 października 2026

2004 - 225 670 km
Opel insignia 2.0 d 2009 r

Sokolniki - Odświeżono dnia 24 października 2026

2009 - 265 000 km
Opel Astra J 1.7 Cdti

Opel Astra J 1.7 Cdti

11 500 złdo negocjacji

Krasocin - Odświeżono dnia 23 października 2026

2009 - 267 735 km
Opel Corsa D 1.2 B+G

Nowy Węgrzynów - 21 października 2026

2007 - 237 000 km
Opel Movano Opel Movano 2.8

Czostków - Odświeżono dnia 20 października 2026

2000 - 56 926 km
Opel Corsa 1.3 Cdti; 2018r; 75 KM

Opel Corsa 1.3 Cdti; 2018r; 75 KM

16 900 złdo negocjacji

Mzurów - Odświeżono dnia 25 października 2026

2018 - 213 000 km
Opel Astra Stan idealny

Dobromierz - 16 października 2026

2021 - 63 372 km
Opel Insignia 2.0d doinwestowana

Opel Insignia 2.0d doinwestowana

11 800 złdo negocjacji

Gołuchowice - 17 października 2026

2010 - 312 150 km
Opel Mokka Piękna MOKKA, SKÓRY, grzane fotele i kierownica, kamera

Sędziszów - Odświeżono dzisiaj o 19:00

2014 - 158 000 km
Opel Astra ​Opel Astra H 1.7 CDTI Diesel Hatchback

Sędziszów - Odświeżono dnia 23 października 2026

2004 - 246 000 km
Opel astra h 1.7 cdti

Opel astra h 1.7 cdti

5 500 złdo negocjacji

Sędziszów - Odświeżono dnia 18 października 2026

2005 - 255 202 km
Sprzedam Opla Zafirę

Sprzedam Opla Zafirę

3 000 złdo negocjacji

Deszno - 13 października 2026

2005 - 3 940 km
Opel corsa c 1.7dti

Opel corsa c 1.7dti

2 100 złdo negocjacji

Deszno - 05 października 2026

2001 - 320 km
Opel Adam Klima

Opel Adam Klima

22 900 zł

Wielgomłyny - Odświeżono dzisiaj o 09:38

2015 - 180 000 km

Wybierz sprawdzoną markę i poczuj się odjazdowo! Znajdź wymarzony samochód w kategorii Opel na OLX - Secemin i okolice!

  • Google Play
  • App Store

Darmowa aplikacja na Twój telefon