Przejdź do głównej części
Przejdź do stopki
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Odległość

Filtry

Kategoria

Podkategoria
Model
Cena
Rok prod.
Poj. silnika
Przebieg
Moc silnika
Paliwo
Skrzynia biegów
Napęd
Typ nadwozia
Kraj pochodzenia
Kolor
Kierownica
Stan techniczny

Markowe auta - Las Stocki - sprawdź kategorię Opel - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Opel Astra 14 16V Turbo 150KM Sprowadzony Opłacony Serwisowany z Niemiec

Opel Astra 14 16V Turbo 150KM Sprowadzony Opłacony Serwisowany z Niemiec

34 900 zł

Ryki - 18 października 2026

2016 - 158 850 km
Opel Astra 1.6 CDTI 136KM | Bezwypadkowy | Serwisowany

Ryki - Odświeżono dnia 17 października 2026

2015 - 179 000 km
Opel Zafira 1.4Turbo 6bieg Navi Klima PDC Doinwestowana WWA-LBN

Ryki - Odświeżono dnia 16 października 2026

2013 - 214 000 km
Opel Corsa 1.4B 87KM z Niemic!!! Opłacony!!!

Ryki - 16 października 2026

2011 - 181 222 km
Opel Vectra 1.9 cdti

Ryki - 06 października 2026

2005 - 440 000 km
Mokka 2017 rok  1.4 T +LPG po Dużym serwisie

Konopnica - Odświeżono dnia 13 października 2026

2016 - 218 000 km
Opel Insignia Fabryczny lakier! Serwisowany! Idealny! Z salonu Peugeot!

Garbatka Nowa - Odświeżono dnia 25 października 2026

2017 - 179 000 km
Opel Mokka Automat! Bezwypadkowy! 122tys km! Serwisowany!

Garbatka Nowa - Odświeżono dnia 23 października 2026

2017 - 122 000 km
Opel Astra H 1.6 LPG

Opel Astra H 1.6 LPG

5 900 złdo negocjacji

Kozłówka - 11 października 2026

2008 - 408 000 km
Opel Meriva 1.6 benzyna

Opel Meriva 1.6 benzyna

4 500 złdo negocjacji

Kozłówka - 11 października 2026

2003 - 206 000 km
Śliczna Astra Automat klima elektryka orginal

Policzna - Odświeżono dnia 27 października 2026

2006 - 240 000 km
Śliczna Astra 1.6 b klima kolor mały przebieg super stan

Policzna - Odświeżono dnia 27 października 2026

2015 - 138 000 km
Śliczna Zafira Lift klima elektryka super stan

Policzna - Odświeżono dnia 26 października 2026

2014 - 180 000 km
Opel Meriva B 1.4 turbo

Opel Meriva B 1.4 turbo

28 300 złdo negocjacji

Stężyca - 04 października 2026

2015 - 112 600 km
Opel Vivaro 2.0 CDTI 114km 9osób 106 tys km

Solec nad Wisłą - 24 października 2026

2013 - 106 000 km
Opel Vivaro Opel vivaro brygadówka 6 osób

Przytoczno - Odświeżono dnia 25 października 2026

2015 - 317 000 km
Zabytkowy Opel Kapitan - Auto do odrestaurowania

Świesielice - 20 października 2026

1972 - 100 000 km
Opel Insignia Opel Insignia 2.0 CDTI Cosmo OKAZJA

Jakubowice Konińskie - Odświeżono dnia 27 października 2026

2010 - 329 188 km
Opel Crossland X super stan 100% oryginał po dużym serwisie okazja Gwarancja

Zwoleń - Odświeżono dzisiaj o 06:29

2018 - 143 590 km
Opel Astra super stan piękny kolor bogate wyposażenie po serwisie Gwarancja

Zwoleń - Odświeżono dzisiaj o 06:27

2016 - 145 079 km
Opel Zafira super stan piękny kolor 7-osób bogate wyposażenie po serwisie okazja!!

Zwoleń - Odświeżono dzisiaj o 06:26

2015 - 207 589 km
Opel Meriva 1.4 TURBO 120KM Połskóra Alu Pdc Climatronic Gwarancjia !!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2012 - 159 900 km
Opel Insignia OPC Line Led Skóra Navi Camera 19''OpC Full Serwis Mega Wygląd !! Full

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2017 - 159 900 km
Opel Mokka 1.4T 140KM Cosmo Xenon Led Automat SKóra Navi Camera Full !!!Gwarancja

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2014 - 188 123 km
Opel Astra 1.4 T 140KM Navi Skóra Camera Alu Full Serwis Gwarancjia !!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2012 - 166 123 km
Opel Mokka 1.6cdti 136KM Skóra Navi Camera ALu*Nowy Rozrząd* Gwarancjia

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2015 - 223 123 km
Opel Insignia CDTI 136KM Lift Navi Camera Alu Full Gwarancjia !!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2016 - 288 123 km
Opel Astra OPC 2.0 CDTI 165KM Alu Pdc Połskóra Full Serwis !!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2013 - 198 123 km
Opel Zafira 2.0CDTI 165KM ! Panorama Bi-Xenon Navi Skóra ! Super Stan ! Opłacona !

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2013 - 260 000 km
Opel Astra Cosmo 1.6CDTI 110KM ! Super Stan ! NOWY Rozrząd ! Opłacona

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2015 - 277 000 km
Opel Grandland X Piekny opel 1.6diesel automat niski przebieg

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2018 - 112 440 km
Opel Insignia 2.0CDTI 130KM ! Panorama, Navi, PDC ! Super Stan !

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2012 - 272 000 km
Opel Mokka 1.7Cdti 130KM Xenon Skóry Alu18 Piękna Zadbana Serwis Opłacona Gwaranc

Zwoleń - 26 października 2026

2013 - 239 000 km
Opel Insignia Opel Insignia 1.6d 136PS Lift Navi Kamera Alu Hak Super Stan!!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 25 października 2026

2017 - 220 123 km
Opel Astra Opel Astra H 1.7 ecoFLEX  Ł-A-D-N-Y  S-T-A-N

Zwoleń - Odświeżono dnia 24 października 2026

2010 - 308 000 km
Opel Meriva 1.6CDTI COSMO Navi Camera Ledy Climatron Alu Pdc Ful Serwis Gwarancjia

Zwoleń - 23 października 2026

2017 - 199 123 km
Opel Astra 1,7CDTI 125KM Sport Alu Navi Pdc Tylko 95tys przebiegu !!! Gwarancjia

Zwoleń - 23 października 2026

2010 - 95 222 km
Opel Mokka 1.6CDTI 136KM ! Super Stan ! Zadbana ! 148tys km !

Zwoleń - Odświeżono dnia 22 października 2026

2015 - 148 000 km
Opel Astra 1.4 Turbo Benzyna 120KM Alus 16'' Sprowadzony Opłacony

Zwoleń - Odświeżono dnia 21 października 2026

2012 - 258 000 km
Sprzedam lub zamienie  Opel Insignia A cosmo 2011r benzyna 1.8 !!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 21 października 2026

2011 - 138 692 km

Wybierz sprawdzoną markę i poczuj się odjazdowo! Znajdź wymarzony samochód w kategorii Opel na OLX - Las Stocki i okolice!

  • Google Play
  • App Store

Darmowa aplikacja na Twój telefon