Cena

dom bez pozwolenia całoroczny - wszystko do ogrodu - akcesoria, wyposażenie, rośliny w kategorii Dom i Ogród - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 189 ogłoszeń
Dom z bali profilowanych 70m2

Dom z bali profilowanych 70m2

85 000 zł

Nowe

Rzeszów - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

Domek tradycyjny,letniskowy,drewniany, dom 35m2 , domki drewniane
Nowe

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 11 maja 2026

Dom 75 m2 całoroczny na zgłoszenie
Nowe

Kołobrzeg - 08 maja 2026

Domek  całoroczny  letniskowy 24m2 na zgłoszenie wyposażony pod Klucz
Nowe

Bydgoszcz - 23 kwietnia 2026

Mobilny Domek Modułowy Całoroczny 35m2 - Szybka Realizacja!
Nowe

Płock - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

Mobilny domek całoroczny producent
Nowe

Głogoczów - 11 maja 2026

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Domek całoroczny na zgłoszenie drewniany raty bez bik i krd
Nowe

Białystok, Antoniuk - Odświeżono dnia 17 maja 2026

Domki mobilne ,całoroczne ,letniskowe,sauny
Nowe

Koszalin - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Mobilny Domek Modułowy Całoroczny 35m2 - Szybka Realizacja!
Nowe

Poznań, Jeżyce - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

Nowoczesny dom modułowy 35 m² | całoroczny | CCDom |
Nowe

Sosnowiec - 29 kwietnia 2026

Domki letniskowe mobilne "MILANO" - nowoczesny design 35 m cała Polska
Nowe

Zakopane - Odświeżono dnia 17 maja 2026

Domek-nowoczesna Stodoła-MILANO 35+12 m2 antresola
Nowe

Zielona Góra - Odświeżono dnia 14 maja 2026

Dom modulowy drewniany całoroczny 7m x 4m 28m2  na działkę
Nowe

Gdańsk, Aniołki - 30 kwietnia 2026

Dom holenderski całoroczny

Dom holenderski całoroczny

40 000 złdo negocjacji

Używane

Poddębie - 15 maja 2026

Dom modułowy 35 m²-90m2całoroczny | Nowy | Producent
Nowe

Podwilk - Odświeżono dnia 17 maja 2026

Domek mobilny MILANO 35+12 Stodoła-lato / zima
Nowe

Gniezno - Odświeżono dnia 14 maja 2026

Dom Mieszkanie Na kółkach Wysoki Standard  Domek Mobilny Całoroczny 50
Nowe

Dębina - 29 kwietnia 2026

Dom na zgłoszenie 6x11m z paneli SIP-POL sprzedaż paneli SIP
Nowe

Popów - 07 maja 2026

Cyprys Ivonne złoty kolumnowy lawsone 50 cm 70 cm. Żywopłoty
Nowe

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole - Odświeżono dnia 28 kwietnia 2026

Domek na zgłoszenie BRDA całoroczny dom letniskowy do rozbiórki
Używane

Zarzecze - 26 kwietnia 2026

Dom domek drewniany 35m2 35 m2 70  budowa pergola altana garaż wiata
Nowe

Szczytno - Odświeżono dnia 14 maja 2026

Nowe

Szczecin, Bukowo - Odświeżono dnia 28 kwietnia 2026

Nowe

Gdańsk, Aniołki - Odświeżono dnia 28 kwietnia 2026

Dom holonderski całoroczny

Świeradów-Zdrój - 05 maja 2026

Dom modułowy całoroczny  48M2
Nowe

Sokołów Małopolski - 26 kwietnia 2026

Dom mobilny 35m2 + 2 antresole 14m2 caloroczny
Nowe

Pieszowola - 29 kwietnia 2026

Więcej ogłoszeń w kategorii Nieruchomości

Dzialka z linią brzegową W/Z

Bukwałd - 01 maja 2026

3 001 m² - 196.6 zł/m²
Działka budowlana z fundamentami domu

Rościnno - 01 maja 2026

1 500 m² - 206.67 zł/m²
DUŻA DZIAŁKA basen i jacuzzi w ogrodzie,pozwolenie, projekt, stan zerowy

Łomianki - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 376 m² - 530.52 zł/m²
Kameralna inwestycja| wysoki standard | Dom

Sopotnia Mała - 29 kwietnia 2026

87,50 m² - 9702.86 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona 1874 m² | Kiełbasin | Media + WZ | Okazja

Kiełbasin - Dzisiaj o 01:33

1 874 m² - 98.72 zł/m²
Przepiękna działka z przyczepą kempingową fotowoltaika Plac zabaw

Gutów - 15 maja 2026

1 200 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana Dostęp do jeziora Kiersztanowo

Kiersztanowo - 15 maja 2026

1 031 m² - 223.08 zł/m²
Luksusowy retreat w sercu natury, 1,95 ha w Skępe.

Skępe - 07 maja 2026

234,96 m²
Działka budowlana Gilowice | Żywiec | Bielsko-Biała 800 m2

Gilowice - 28 kwietnia 2026

800 m² - 200 zł/m²
Działka z WZ blisko Giżycka

Rydzewo - 15 maja 2026

3 328 m² - 49.58 zł/m²
Działka rekreacyjna całoroczna – Długie Parcele,okolice jeziora Długie

Długie Parcele - 06 kwietnia 2026

647 m² - 115.92 zł/m²
Działka budowlana | Talki | blisko jeziora | Mpzp

Talki - 15 maja 2026

1 009 m² - 148 zł/m²
budowlana | WODOCIĄG I KANALIZACJA NA DZIAŁCE | 10 minut do plaży

Jastrzębia Góra - 23 kwietnia 2026

1 200 m² - 550 zł/m²
Dom Dom Całoroczny Nie Holenderski

Gdańsk, Brzeźno - Odświeżono dnia 16 maja 2026

28,80 m² - 3125 zł/m²
Działki z widokiem na Zalew! MPZP, wszystkie media 199.990PLN!

Kluczbork - 18 kwietnia 2026

800 m² - 249.99 zł/m²
Działka budowlana pomiędzy trzema jeziorami turawskimi

Turawa - 05 kwietnia 2026

542 m² - 1230 zł/m²
Na sprzedaż działka

Kamień - Odświeżono dnia 18 maja 2026

2 998 m² - 166.44 zł/m²
Sprzedam działkę 1420 m nad jeziorem z WZ i pozw. na budowę - Warmia

Kozia Góra - 06 maja 2026

1 420 m² - 169.01 zł/m²
Działka nad jeziorem Jeziorak z piaszczystym brzegiem

Wieprz - 03 maja 2026

4 300 m² - 439.53 zł/m²
Zamieszkaj w sercu Borów! Tleń! Jezioro! Mpzp

Tleń - 01 maja 2026

1 204 m² - 199.34 zł/m²
Działka z pozwoleniem na budowę

Działka z pozwoleniem na budowę

59 000 złdo negocjacji

Lidzbark Warmiński - 21 kwietnia 2026

1 698 m² - 34.75 zł/m²
Piękna Działka Budowlana w gminie Strawczyn, Ul Górna  (Działka 872/7)

Strawczyn - 03 kwietnia 2026

1 306 m² - 140 zł/m²
Dom jednorodzinny nad morzem. PRYWATNE RATY

Ustka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

34 m² - 7352.94 zł/m²
Działka budowlana Rabka-Zdrój ul. Kilińskiego

Rabka-Zdrój - 22 kwietnia 2026

1 600 m² - 206.25 zł/m²
Dom Składany - bez pozwolenia 35 70m² 105m | Mobilny | Idealny na wynajem - Dom szybki na wakacje - Dom nad morzem

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia - 03 maja 2026

Działka rolno-budowlana Bodzyniewo, gm. Śrem

Śrem - Odświeżono dnia 16 maja 2026

7 647 m² - 65.25 zł/m²
działka budowlana na sprzedaż

działka budowlana na sprzedaż

195 000 złdo negocjacji

Gaj - Odświeżono dnia 18 maja 2026

4 700 m² - 41.49 zł/m²
Sprzedam Ośrodek Wypoczynkowy  w Soczewce k Płocka

Soczewka - 18 maja 2026

Działka budowlana Głodowo Wielkie, zorganizowane osiedle.

Głodowo Wielkie - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 681 m² - 58.89 zł/m²
Widokowa działka w Lalikach | media | pozwolenie na budowę | Beskidy

Laliki - 11 kwietnia 2026

4 247,25 m² - 400 zł/m²
search