Zegarek Męski CASIO LA-20WH-2AEF Unisex + BOX
PromujOdśwież
Prywatne
Rodzaj: Cyfrowy
Marka: Casio
Mechanizm: Kwarcowy
Rozmiar: 30-36 mm
Rodzaj paska: Pasek
Szkiełko: Akrylowe
Kształt koperty: Prostokątna
Kolor: Niebieski
Styl: Klasyczny
Stan: Nowe
Opis
Jeżeli zależy ci na szybkiej wysyłce wybierz InPost Paczkomat 24/7 , ORLEN Paczka .
Opis produktu:Marka: CASIO
- Symbol: LA-20WH-2AEF
Mechanizm: Kwarcowy zasilany baterią
Tarcza: Cyfrowa
Koperta: Materiał żywiczny Resin
Szkiełko: Żywiczne szkiełko Resin Glass
Pasek: Tworzywo sztuczne
Standardowe funkcje: Godzina / Minuta / Sekunda / Tryb AM/PM / Miesiąc / Dzień tygodnia
Podświetlenie: Dioda LED
Wodoszczelność: Water Resist (WR)
Antyalergiczny: Tak - nie zawiera niklu
Wymiary w mm:Koperta: 33 x 29 mm
Tarcza: 21 x 20 mm
Grubość: 8,9 mm
Pasek: szerokość: 16 mm