Dla biznesuopens in a new tab
Zajezdnia Wrzeszcz | 2 pokoje z garażem | inwestycja bez prowizji

Prywatne

Cena za m²: 23289.47 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 38 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz przy ul. Grudziądzkiej w Gdańsku.

To lokal, który bardzo dobrze sprawdzi się zarówno jako gotowe mieszkanie inwestycyjne, jak i wygodne miejsce do zamieszkania. Lokalizacja między Wrzeszczem, Brzeźnem i Zaspą daje świetny dostęp do komunikacji, usług, terenów spacerowych oraz morza.

Mieszkanie jest gotowe do wejścia, nie wymaga remontu ani dodatkowych nakładów.

Najważniejsze atuty

  • 2 pokoje, ok. 38 m²
  • salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
  • niezależna sypialnia z dużą zabudowaną szafą
  • balkon z widokiem na zieleń
  • mieszkanie w pełni wyposażone
  • wysoki standard wykończenia
  • miejsce postojowe w hali garażowej
  • nowoczesne osiedle z ochroną, windą i siłownią dla mieszkańców
  • świetna lokalizacja blisko morza, Wrzeszcza, Zaspy i komunikacji miejskiej
  • bardzo dobry potencjał najmu długo- i krótkoterminowego

Mieszkanie

Mieszkanie składa się z funkcjonalnego salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki oraz balkonu.

Salon jest jasny, ustawny i połączony z dobrze zaprojektowaną kuchnią. Z salonu jest wyjście na balkon z przyjemnym widokiem na zieleń.

Sypialnia posiada dużą zabudowaną szafę, dzięki czemu mieszkanie jest wygodne zarówno dla singla, pary, jak i najemców. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie i wyposażony w sprzęty AGD, TV oraz rozwiązania Smart Home.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu.

Potencjał inwestycyjny

To bardzo dobry lokal dla osoby szukającej mieszkania inwestycyjnego w Gdańsku.

Z uwagi na lokalizację, standard wykończenia i charakter osiedla, mieszkanie sprawdza się w modelu najmu długoterminowego, ale ma również potencjał pod najem krótkoterminowy lub hybrydowy, szczególnie w sezonie wakacyjnym.

Atuty inwestycyjne:

  • lokalizacja blisko morza i komunikacji
  • stałe zainteresowanie najemców
  • możliwość najmu długoterminowego
  • potencjał najmu krótkoterminowego w sezonie
  • gotowe wyposażenie
  • miejsce w hali garażowej
  • atrakcyjne osiedle z zapleczem usługowym

To mieszkanie może pracować od razu po zakupie.

Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz

Zajezdnia Wrzeszcz to nowoczesne, bardzo dobrze zorganizowane osiedle z pełnym zapleczem dla mieszkańców.

Na terenie osiedla i w najbliższej okolicy znajdują się:

  • ścieżki rowerowe

To wygodne miejsce do codziennego życia, bez konieczności dojeżdżania po podstawowe zakupy czy usługi.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się przy ul. Grudziądzkiej, w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w Gdańsku, na styku Wrzeszcza, Brzeźna i Zaspy.

W pobliżu:

  • około 20 minut spacerem do plaży w Brzeźnie
  • kilka minut autem nad morze
  • szybki dojazd do Wrzeszcza, Oliwy, Zaspy i centrum Gdańska
  • komunikacja tramwajowa i autobusowa
  • szkoła i przedszkole
  • tereny spacerowe i rowerowe
  • obiekty sportowe, w tym okolice GKS Gedania
  • sklepy, usługi, restauracje i kawiarnie

To lokalizacja, która działa zarówno dla mieszkańców, jak i dla najemców.

Informacje dodatkowe

  • cena mieszkania: 885 000 zł
  • miejsce postojowe w hali garażowej: 50 000 zł, zakup obligatoryjny
  • łączna cena: 935 000 zł
  • czynsz administracyjny: ok. 600 zł miesięcznie
  • ogrzewanie miejskie
  • budynek z windą
  • mieszkanie dostępne od czerwca

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Pośrednikom dziękuję, proszę o uszanowanie tej informacji.

ID: 1071498156

Skontaktuj się

Piotr Pietrzyk

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 06 maja 2026

885 000 zł

Lokalizacja

Location

Gdańsk, Wrzeszcz

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon