Firmowe
Cena za m²: 9468.69 zł/m²
Poziom: 1
Umeblowane: Nie
Rynek: Pierwotny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 52,70 m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Opis
Zacisze Przy Krakowskiej – spokojnie i blisko.
- Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia:
Kameralna inwestycja przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie to zespół 16 nowoczesnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej (w dwóch etapach), zaprojektowanych z myślą o komforcie i prywatności mieszkańców. Na parterze znajdują się przytulne, dwupokojowe mieszkania z prywatnymi ogródkami, idealne dla par a na pierwszym piętrze zaprojektowano rodzinne, czteropokojowe z dodatkowym strychem z funkcją magazynową.
- mieszkanie 52,7 m2 + balkon
- piętro: pierwsze z 1
- 2 sypialnie
- gabinet
- salon z aneksem kuchennym
- możliwość usunięcia ścian działowych (czerwonych)
- stan deweloperski
- ogrzewanie kotłem gazowym dwu-funkcyjnym
- ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu
- kupujący nie płaci podatku PCC 2%
- zakończenie budowy: grudzień 2026 r.
Cena: 499 000 zł
- tylko jedno w tej cenie!
(kompletna cena, bez dodatkowych opłat)
Potrzebujesz kredytu? Nasi specjaliści finansowi sprawnie przeprowadzą Cię przez cały proces kredytowy i pomogą uzyskać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego dla Twojej nieruchomości. Możesz nam zaufać, ponad 1000 zadowolonych Klientów potwierdza nasze doświadczenie!
Biuro sprzedaży - Zacisze Przy Krakowskiej
Grzegorz Proksa
tel. (użyj formularza kontaktowego)
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 67
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()
Zacisze Przy Krakowskiej - Blisko centrum Rzeszowa
499 000 zł
Lokalizacja
Rzeszów
Podkarpackie