Firmowe
Cena za m²: 13878.05 zł/m²
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 179,42 m²
Powierzchnia działki: 900 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Dwupiętrowy i więcej
Opis
ATUTY
• wyjątkowa lokalizacja, tylko ok. 150 m od plaży i Zatoki Puckiej
• widok na morze z części nieruchomości
• gotowy, funkcjonujący obiekt pod wynajem turystyczny
• możliwość prowadzenia działalności całorocznej
• funkcjonalny układ umożliwiający podział na niezależne apartamenty
• 9 pokoi - duży potencjał dochodowy
• działka o powierzchni 900 m²
• spokojna, kameralna okolica ceniona przez turystów
• pozwolenie na rozbudowę do ok. 400 m²
• stabilny potencjał inwestycyjny w topowej lokalizacji nadmorskiej
LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w Rewie przy ul. Morskiej, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zatoką Pucką.
• odległość do plaży: ok. 150 m
• bezpośrednia bliskość Zatoki Puckiej
• szybki dostęp do Rewskiego Cypla - unikalnej atrakcji regionu
• liczne tereny spacerowe i rowerowe wzdłuż wybrzeża
• restauracje, kawiarnie i infrastruktura turystyczna
• spokojny, kameralny charakter miejscowości
Dojazd:
• Gdynia: ok. 20-25 minut
• szybki dostęp do całego Trójmiasta
BUDYNEK
• dom wolnostojący (willa/pensjonat)
• rok budowy: 2011
• powierzchnia: 179,42 m²
• bardzo dobry stan techniczny - obiekt funkcjonujący
• 3 kondygnacje (przyziemie + 2 piętra)
działka: 900 m²
NIERUCHOMOŚĆ
Budynek został zaprojektowany z myślą o działalności noclegowej, z możliwością wydzielenia niezależnych stref.
Przyziemie:
• 3 pokoje
• pokój z aneksem kuchennym
• łazienka
• kotłownia
• wiatrołap i komunikacja
I piętro:
• kuchnia
• 3 pokoje (w tym jeden z łazienką)
przedpokój
II piętro:
• 3 pokoje (w tym jeden z łazienką)
przedpokój
Układ umożliwia prowadzenie wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego lub podział na apartamenty.
POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
• gotowy biznes generujący przychód
• bardzo wysoka atrakcyjność turystyczna lokalizacji
• możliwość przejęcia i kontynuacji działalności
• potencjał całorocznego wynajmu
• prawomocne pozwolenie na rozbudowę do ok. 400 m²
• ograniczona podaż nieruchomości w tej lokalizacji
DODATKOWE INFORMACJE
• powierzchnia domu: 179,42 m²
• liczba pokoi: 9
• powierzchnia działki: 900 m²
• rynek: wtórny
• stan: bardzo dobry
• pełna własność
CENA
2 490 000 zł
13 878 zł/m²
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
• widok na morze z części nieruchomości
• gotowy, funkcjonujący obiekt pod wynajem turystyczny
• możliwość prowadzenia działalności całorocznej
• 9 pokoi - duży potencjał dochodowy
• działka o powierzchni 900 m²
• spokojna, kameralna okolica ceniona przez turystów
• pozwolenie na rozbudowę do ok. 400 m²
LOKALIZACJA
• odległość do plaży: ok. 150 m
• bezpośrednia bliskość Zatoki Puckiej
• liczne tereny spacerowe i rowerowe wzdłuż wybrzeża
• restauracje, kawiarnie i infrastruktura turystyczna
• spokojny, kameralny charakter miejscowości
Dojazd:
• Gdynia: ok. 20-25 minut
• szybki dostęp do całego Trójmiasta
BUDYNEK
• dom wolnostojący (willa/pensjonat)
• rok budowy: 2011
• powierzchnia: 179,42 m²
• bardzo dobry stan techniczny - obiekt funkcjonujący
• 3 kondygnacje (przyziemie + 2 piętra)
działka: 900 m²
NIERUCHOMOŚĆ
Przyziemie:
• 3 pokoje
• pokój z aneksem kuchennym
• łazienka
• kotłownia
• wiatrołap i komunikacja
I piętro:
• kuchnia
• 3 pokoje (w tym jeden z łazienką)
przedpokój
II piętro:
• 3 pokoje (w tym jeden z łazienką)
przedpokój
POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
• gotowy biznes generujący przychód
• bardzo wysoka atrakcyjność turystyczna lokalizacji
• możliwość przejęcia i kontynuacji działalności
• potencjał całorocznego wynajmu
• prawomocne pozwolenie na rozbudowę do ok. 400 m²
• ograniczona podaż nieruchomości w tej lokalizacji
DODATKOWE INFORMACJE
• powierzchnia domu: 179,42 m²
• liczba pokoi: 9
• powierzchnia działki: 900 m²
• rynek: wtórny
• stan: bardzo dobry
• pełna własność
CENA
2 490 000 zł
13 878 zł/m²
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
ID: 1072924915
Lokalizacja
Rewa
Pomorskie