Telewizor Philips 32PFS5823/12 - 32" - Full HD - Smart TV
PromujOdśwież
Prywatne
Stan: Używane
Producent: Philips
Rozmiar: 30-39
Typ: LED
Format HD: Full HD
Smart TV: Saphi
Model: 32PFS5823/12
Opcje dodatkowe: Matowa matryca, Tuner DVB-T2
Opis
Poniżej podaję jego parametry ze strony sprzedawcy:
Dane techniczne
Obraz
Rozmiar ekranu:
32 " / 80 cm
Format HD / Rozdzielczość:
Full HD / 1920 x 1080
Częstotliwość odświeżania obrazu:
do 60 Hz
Technologia obrazu:
LED
Technologia i format HDR:
nie / -
Podświetlenie matrycy:
Direct LED
Optymalizacja ruchu:
Picture Performance Index 500
Tuner:
DVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD:
nie
Tryb gra / sport:
- / -
Funkcje poprawy obrazu:
Micro Dimming,Pixel Plus HD
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran:
nie / nie
Internet i multimedia
Smart TV:
tak
System Smart:
Saphi TV
Wi-Fi:
tak
Łączność bezprzewodowa:
MHL / Mobile HD Link
Przeglądarka internetowa:
Nagrywanie na USB:
HbbTV:
Funkcje Smart TV:
Simply Share, TV z dostępem do sieci społecznościowych
Aplikacje Smart TV:
YouTube
Dźwięk
System i moc głośników:
system 2.0 / 2 x 10 W
System dźwięku przestrzennego:
Incredible Surround
Regulacja tonów:
Korektor dźwięku:
Technologie dźwięku:
Funkcje
Menu w języku polskim:
Telegazeta:
Informacje dodatkowe:
Złącza
Liczba złączy HDMI:
2
Liczba złączy USB:
2
Złącze EURO:
Czytnik kart pamięci:
Złącze Ethernet (LAN):
Wejście komponentowe:
Złącze VGA:
Cyfrowe wyjście optyczne:
Cyfrowe wyjście koaksjalne:
Złącze CI (Common Interface):
1
Wyjście słuchawkowe:
Parametry fizyczne
Seria (rok premiery):
Philips Seria 5800 / 2018
Kolor obudowy:
srebrny
Rodzaj podstawy:
nóżki
Możliwość montażu na ścianie:
tak / VESA 100 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.):
73,2 x 45,4 x 16,6 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.):
73,2 x 43,5 x 7,7 cm
Szerokość podstawy:
55 cm
Waga z podstawą / bez podstawy:
4,6 kg / 4,5 kg
Wymiary opakowania:
79 x 13 x 52 cm
Waga z opakowaniem:
6 kg
Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna SDR:
E
Zużycie energii SDR:
Rozmiar ekranu:
32 " / 80 cm
Rozdzielczość :
1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania):
0,3 W
Zasilanie:
220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria
Wyposażenie:
pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
ID: 1063974312
Skontaktuj się
User avatar
Facebook connected icon
Darek
Na OLX od grudzień 2012
Ostatnio online w dniu 22 kwietnia 2026
xxx xxx xxx
Dodane 29 kwietnia 2026