Firmowe
Cena za m²: 7545.45 zł/m²
Poziom: 2
Umeblowane: Tak
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 66 m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Opis
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 66 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy Placu Margaretek w Tarnowie Podgórnym.
Układ i powierzchnia:
-56 m2 - część podstawowa
-10 m2 - zagospodarowana antresola
Mieszkanie składa się z:
-salonu - 23,50 m2
-sypialni - 10,50 m2
-osobnej kuchni - 6,50 m2 (istnieje możliwość połączenia z salonem)
-łazienki - 4,40 m2
-korytarza - 6 m2
-balkonu - 3 m2
-antresoli - 10 m2 + dodatkowe pomieszczenia o wysokości do 1,40 m
Budynek:
-tylko 2 mieszkania w całym budynku - po jednym na każdym piętrze
-na parterze lokal użytkowy z niezależnym wejściem (obecnie salon fryzjerski)
-kameralna wspólnota, cisza i prywatność
-komórka lokatorska
Ogrzewanie:
-własny dwufunkcyjny piec gazowy - niezależne ogrzewanie i ciepła woda
Opłaty:
-czynsz do wspólnoty: 150 zł
-dodatkowo: gaz, prąd, woda, śmieci (niezależne liczniki)
Lokalizacja:
Nieruchomość położona w świetnie skomunikowanej i w pełni rozwiniętej części Tarnowa Podgórnego:
-liczne kluby fitness
-sklepy i pełna infrastruktura do wygodnego życia
Cena nieruchomości: 498 000 zł
Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika!
Zapraszam na prezentację
Ilona Dom
Twój partner na rynku nieruchomości
Lokalizacja
Tarnowo Podgórne
Wielkopolskie