Firmowe
Cena za m²: 60.37 zł/m²
Poziom: Parter
Umeblowane: Nie
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Pozostałe
Powierzchnia: 4 655 m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Opis
OBWIESZCZENIE O PRZETARGU
Syndyk masy upadłości Gennadija Jerszow, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w sprawie o sygn.akt GD1G/GUp/20/2025, ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż:
prawa własności Nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej znajdującej się w woj. Pomorskim, mieście Gdańsk, dzielnicy Stogi, ul. Jastrzębia 2 lok. nr 2, o powierzchni użytkowej 46,55m2, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr GD1G/00104724/3, szczegółowo opisanego w Operacie położonej w woj. pomorskim, mieście Gdańsk, dzielnicy Stogi, ul. Jastrzębia 2 lok. nr 2; KW nr GD1G/00104729/8, z dnia 23.07.2025 r., za cenę wywoławczą nie niższą niż kwota 281 000,00 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt jeden tysięcy 00/100).
Organizatorem przetargu jest syndyk masy upadłości Maria Wiktorowicz (adres siedziby: ul. Obrońców Westerplatte 24/9, 80-317 Gdańsk)
Oferty należy składać do dnia 18 września 2026r. osobiście w biurze podawczym VI Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul. Piekarniczej 10, 80-126 Gdańsk bądź za pośrednictwem poczty.
Oferty należy składać w zapieczętowanych kopertach, w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z ich treścią.
Kopertę należy zaadresować:
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VI Wydział Gospodarczy
ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk
Sędzia - Komisarz RS
sygnatura akt GD1G/GUp/20/2025
PRZETARG – OFERTA NABYCIA NIERUCHOMOŚCI
Słowa „PRZETARG-OFERTA NABYCIA NIERUCHOMOŚCI” zamieszczone na kopercie, winny być wpisane kolorem CZERWONYM.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 28 100,00 zł.
Wadium płatne jest przelewem na rachunek bankowy masy upadłości:
26 1140 1153 0000 4251 3900 1004
W tytule przelewu proszę o dopisek „wadium – GD1G/GUp/20/2025
Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 18 września 2026r. pod rygorem odrzucenia oferty. Za termin wpłaty uważany jest termin wpływu wadium na wskazany rachunek bankowy.
Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 23 września 2026 roku o godzinie 12:00 w budynku Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul Piekarniczej 10, 80-126 Gdańsk w Sali B63, budynek B.
Regulamin Przetargu wyłożony zostanie do wglądu osób zainteresowanych w kancelarii syndyka w Gdańsku przy ul. Obrońców Westerplatte 24/9 w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 15.00 oraz w Sekretariacie VI Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku ul. Piekarnicza 10 w godzinach urzędowania Sądu.
Przedmiot przetargu można oglądać, po uzgodnieniu terminu wizyty pod numerem telefonu 66*******97 od daty ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego ostatni dzień składania ofert od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.
Przetarg odbędzie się chociażby wpłynęła tylko jedna oferta spełniająca warunki re¬gulaminu i zawierająca propozycję ceny równą co najmniej cenie wywoławczej określonej w § 3 ust. I Regulaminu Przetargu.
W przypadku, gdy złożone zostaną równorzędne oferty syndyk może dokonać swobodnego wyboru oferty lub przeprowadzić dodatkową aukcję z udziałem oferentów, którzy złożyli równorzędne oferty i będą obecni na posiedzeniu w przedmiocie rozpoznania ofert.
Za oferty równorzędne uznaje się oferty, w których różnica w zaoferowanej cenie nie przekracza 5.000,00 (pięć tysięcy) złotych.
W trakcie aukcji oferenci zgłaszają ustnie kolejne postąpienia, nie niższe niż o 5.000,00 (pięć tysięcy) złotych.
Po ustaniu zgłaszania postąpień syndyk wywołuje trzykrotnie ostatnią, najwyższą cenę i zamyka aukcję.
W przypadku, gdyby żaden z oferentów nie zaoferował postąpienia tylko pozostał przy cenie wskazanej w ofercie, syndyk dokona swobodnego wyboru oferty. Kryteria wyboru oferty syndyk ogłosi podczas wyboru oferty.
Wybór oferty dokonany przez syndyka nabiera mocy prawnej po zatwierdze¬niu przez sędziego-komisarza.
Sędzia – komisarz wydaje postanowienie zatwierdzające wybór oferty na po¬siedzeniu, na którym rozpoznano oferty.
Sędzia – komisarz może odroczyć wydanie postanowienia o siedem dni. W ta¬kim przypadku informacja o treści wydanego postanowienia o wyborze oferty podlega obwieszczeniu w budynku Sądu Rejonowego Gdańsk Północ VI Wy¬dział Gospodarczy ul. Piekarnicza 10.
Niezależnie od czynności sędziego – komisarza opisanych w § 11 ust. 1 - 3, wszyscy uczestnicy przetargu zostaną powiadomieni pi¬semnie o wyniku przetargu albo o zamknięciu przetargu bez dokonania wy¬boru.
Dokumentacja przetargowa przechowywana będzie w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku w Sekretariacie VI Wydziału Gospodarczego ul. Piekarnicza 10.
Złożone na potrzeby przetargu oferty i związana z nimi dokumentacja nie podlega zwrotowi i pozostaje w aktach upadłościowych.
Syndyk masy upadłości Gennadija Jerszow, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w sprawie o sygn.akt GD1G/GUp/20/2025, ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż:
prawa własności Nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej znajdującej się w woj. Pomorskim, mieście Gdańsk, dzielnicy Stogi, ul. Jastrzębia 2 lok. nr 2, o powierzchni użytkowej 46,55m2, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr GD1G/00104724/3, szczegółowo opisanego w Operacie położonej w woj. pomorskim, mieście Gdańsk, dzielnicy Stogi, ul. Jastrzębia 2 lok. nr 2; KW nr GD1G/00104729/8, z dnia 23.07.2025 r., za cenę wywoławczą nie niższą niż kwota 281 000,00 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt jeden tysięcy 00/100).
Organizatorem przetargu jest syndyk masy upadłości Maria Wiktorowicz (adres siedziby: ul. Obrońców Westerplatte 24/9, 80-317 Gdańsk)
Oferty należy składać do dnia 18 września 2026r. osobiście w biurze podawczym VI Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul. Piekarniczej 10, 80-126 Gdańsk bądź za pośrednictwem poczty.
Oferty należy składać w zapieczętowanych kopertach, w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z ich treścią.
Kopertę należy zaadresować:
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VI Wydział Gospodarczy
ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk
Sędzia - Komisarz RS
sygnatura akt GD1G/GUp/20/2025
PRZETARG – OFERTA NABYCIA NIERUCHOMOŚCI
Słowa „PRZETARG-OFERTA NABYCIA NIERUCHOMOŚCI” zamieszczone na kopercie, winny być wpisane kolorem CZERWONYM.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 28 100,00 zł.
Wadium płatne jest przelewem na rachunek bankowy masy upadłości:
26 1140 1153 0000 4251 3900 1004
W tytule przelewu proszę o dopisek „wadium – GD1G/GUp/20/2025
Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 18 września 2026r. pod rygorem odrzucenia oferty. Za termin wpłaty uważany jest termin wpływu wadium na wskazany rachunek bankowy.
Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 23 września 2026 roku o godzinie 12:00 w budynku Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul Piekarniczej 10, 80-126 Gdańsk w Sali B63, budynek B.
Regulamin Przetargu wyłożony zostanie do wglądu osób zainteresowanych w kancelarii syndyka w Gdańsku przy ul. Obrońców Westerplatte 24/9 w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 15.00 oraz w Sekretariacie VI Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku ul. Piekarnicza 10 w godzinach urzędowania Sądu.
Przedmiot przetargu można oglądać, po uzgodnieniu terminu wizyty pod numerem telefonu 66*******97 od daty ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego ostatni dzień składania ofert od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.
Przetarg odbędzie się chociażby wpłynęła tylko jedna oferta spełniająca warunki re¬gulaminu i zawierająca propozycję ceny równą co najmniej cenie wywoławczej określonej w § 3 ust. I Regulaminu Przetargu.
W przypadku, gdy złożone zostaną równorzędne oferty syndyk może dokonać swobodnego wyboru oferty lub przeprowadzić dodatkową aukcję z udziałem oferentów, którzy złożyli równorzędne oferty i będą obecni na posiedzeniu w przedmiocie rozpoznania ofert.
Za oferty równorzędne uznaje się oferty, w których różnica w zaoferowanej cenie nie przekracza 5.000,00 (pięć tysięcy) złotych.
W trakcie aukcji oferenci zgłaszają ustnie kolejne postąpienia, nie niższe niż o 5.000,00 (pięć tysięcy) złotych.
Po ustaniu zgłaszania postąpień syndyk wywołuje trzykrotnie ostatnią, najwyższą cenę i zamyka aukcję.
W przypadku, gdyby żaden z oferentów nie zaoferował postąpienia tylko pozostał przy cenie wskazanej w ofercie, syndyk dokona swobodnego wyboru oferty. Kryteria wyboru oferty syndyk ogłosi podczas wyboru oferty.
Wybór oferty dokonany przez syndyka nabiera mocy prawnej po zatwierdze¬niu przez sędziego-komisarza.
Sędzia – komisarz wydaje postanowienie zatwierdzające wybór oferty na po¬siedzeniu, na którym rozpoznano oferty.
Sędzia – komisarz może odroczyć wydanie postanowienia o siedem dni. W ta¬kim przypadku informacja o treści wydanego postanowienia o wyborze oferty podlega obwieszczeniu w budynku Sądu Rejonowego Gdańsk Północ VI Wy¬dział Gospodarczy ul. Piekarnicza 10.
Niezależnie od czynności sędziego – komisarza opisanych w § 11 ust. 1 - 3, wszyscy uczestnicy przetargu zostaną powiadomieni pi¬semnie o wyniku przetargu albo o zamknięciu przetargu bez dokonania wy¬boru.
Dokumentacja przetargowa przechowywana będzie w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku w Sekretariacie VI Wydziału Gospodarczego ul. Piekarnicza 10.
Złożone na potrzeby przetargu oferty i związana z nimi dokumentacja nie podlega zwrotowi i pozostaje w aktach upadłościowych.
ID: 1078029173
xxx xxx xxx
Dodane 26 sierpnia 2026
Syndyk ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości
281 000 zł
Lokalizacja
Gdańsk, Stogi z Przeróbką
Pomorskie