Dla biznesuopens in a new tab
Stylowe mieszkanie z tarasem 51m2 w centrum Łodzi|600m ul.Piotrkowska
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 9549.85 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Apartamentowiec

Powierzchnia: 39,40 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39.4 m² w apartamentowcu z 2026 roku. Znajduje się na parterze i posiada balkon oraz windę. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort przez cały rok. Nieruchomość jest w pełnej własności, co daje Ci pełną swobodę w użytkowaniu.

Lokalizacja w Śródmieściu Łodzi to ogromny atut. W pobliżu znajdziesz wiele atrakcji, takich jak:

  • kina, jak "Charlie" i "Kino Helios"
  • muzea, w tym "Fabryka Sztuki w Łodzi"
  • restauracje i kawiarnie, np. "NieWinni" i "Cynamonowe Love"
  • parki, jak "Skwer Ignacego Daszyńskiego"
  • uczelnie wyższe, w tym Politechnikę Łódzką

Dzięki bliskości przystanków tramwajowych i autobusowych, masz łatwy dostęp do transportu publicznego. W okolicy znajdują się również sklepy, apteki i placówki medyczne. To idealne miejsce zarówno dla singli, jak i dla par.

Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na prezentację!

ID: 1068608385

Skontaktuj się

Mateusz Szczypior

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 21 kwietnia 2026

376 264 zł

Lokalizacja

Location

Łódź, Śródmieście

Łódzkie

Darmowa aplikacja na Twój telefon