Stanisław Gałek
Pejzaż
Olej, tektura
35 x 50 cm
sygnowany p.d.
Obraz aukcyjny: onebid.pl/pl/malarstwo-dawne-stanislaw-galek-pejzaz/1862439
Pejzaż
Olej, tektura
35 x 50 cm
sygnowany p.d.
ID: 909669336
Skontaktuj się
Jacek
Na OLX od grudzień 2013
Ostatnio online dziś o 10:13
Wszystkie oceny są weryfikowane. Mogą je wystawiać tylko osoby, które kupiły przedmiot z Przesyłką OLX.
Dodane 04 czerwca 2024
Stanisław Gałek - Pejzaż tatrzański, obraz aukcyjny PL
7 000 zł
O ogłoszeniodawcy
Jacek
Na OLX od grudzień 2013
Ostatnio online dziś o 10:13