Prywatne

Cena za m²: 6087.74 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 55,85 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie usytuowane na parterze, przy ul. Piaskowej w Żorach,
w spokojnej dzielnicy: Kleszczówka. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a jego powierzchnia wynosi: 55,85 m2. W mieszkaniu znajduje się duży balkon oraz przynależy do niego piwnica. Warto zaznaczyć, że blok jest ocieplony, a klatka schodowa świeżo po remoncie. W bliskiej okolicy znajdują się: szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska oraz dworzec PKP.
ID: 1072429471

Skontaktuj się

Danuta

Na OLX od grudzień 2023

Ostatnio online w dniu 10 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 10 maja 2026

Sprzedaż mieszkania

340 000 zł

Lokalizacja

Location

Żory

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon