Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam zadbane i umeblowane mieszkanie w centrum Bisztynka 57m2,

Prywatne

Cena za m²: 2614.04 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 57 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² przy ulicy Kajki.
Przestronne, jasne, zadbane i umeblowane mieszkanie w centrum miasta. Mieści się na pierwszym piętrze kamienicy. Dwa duże pokoje plus jeden mały do własnej aranżacji, np. garderoba, kuchnia i łazienka,korytarz. Dwa wejścia.
Dodatkowo do mieszkania przynależą 3 piwnice każda po ok 3m2 i pomieszczenie gospodarcze 6,4m2. Możliwość zagospodarowania poddasza.
Zapraszam do kontaktu i oględzin.
ID: 1047650851

Skontaktuj się

Natalia

Na OLX od lipiec 2019

Ostatnio online w dniu 04 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 07 maja 2026

149 000 zł

Lokalizacja

Location

Bisztynek

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon