Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam piękny, nowoczesny dom w Jabłonnej.
Sprzedam piękny, nowoczesny dom w Jabłonnej.
Sprzedam piękny, nowoczesny dom w Jabłonnej.
Sprzedam piękny, nowoczesny dom w Jabłonnej.
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 11000 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 109 m²

Powierzchnia działki: 950 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy

Opis

Sprzedam nowoczesny i bardzo klimatyczny dom parterowy w okolicach Jabłonnej..
Powierzchnia użytkowa 109 m2.
Nieruchomość jest ogrodzona i położona na zagospodarowanej działce o powierzchni 950 m2 na malowniczym, zielonym terenie.

Cena: 1 199 000 zł

Nieruchomość składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym
- 2 pokoi
- garderoby
- łazienki z prysznicem i wanną
- wc
- kotłowni

Dom został wybudowany w 2023r, jest ocieplony 15 cm styropianem i pokryty blachodachówką.

Media:
woda, gaz, prąd, oczyszczalnia, kominek.

Infrastruktura bardzo mocno rozwinięta:
w pobliżu liczne sklepy, kościół, przedszkole, szkoła, oraz żłobek.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Katarzyna Pastuszak
ID: 1071512629

Skontaktuj się

Katarzyna

Na OLX od kwiecień 2022

Ostatnio online dziś o 12:24

xxx xxx xxx

Odświeżono dzisiaj o 13:18

Sprzedam piękny, nowoczesny dom w Jabłonnej.

1 199 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Jabłonna-Majątek

Lubelskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon