Prywatne

Cena za m²: 6547.62 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 84 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Nowe mieszkanie,w dobrej lokalizacji,84m
Więcej informacji telefonicznie.
ID: 1059035203

Skontaktuj się

Tomasz

Na OLX od maj 2012

Ostatnio online w dniu 02 grudnia 2025

xxx xxx xxx

Dodane 08 maja 2026

Sprzedam nowe mieszkanie w łańcucie

550 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Łańcut

Podkarpackie

Darmowa aplikacja na Twój telefon