Prywatne

Cena za m²: 8030.11 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 39,85 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w spokojnej i przyjaznej okolicy. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju z aneksem kuchennym łazienki przedpokoju i balkonu Nieruchomość jest umeblowana częściowo - kuchnia robiona na zamówienie co ułatwia wprowadzenie się. Ponadto posiada piwnicę Mieszkanie idealne dla singla pary lub jako inwestycja pod wynajem.

W okolicy znajdziesz wiele punktów usługowych. Niedaleko są sklepy, kawiarnie i restauracje. W pobliżu znajdują się parki, idealne na spacery. Komunikacja jest dobrze rozwinięta, z przystankami autobusowymi i stacją kolejową w zasięgu ręki.

Nie zwlekaj, umów się na prezentację już dziś!
ID: 1072543113

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Jarosław

Na OLX od marzec 2012

Ostatnio online w dniu 12 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 11 maja 2026

Sprzedam mieszkanie ul. Myśliwska

320 000 zł

Lokalizacja

Location

Kłodzko

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon