Prywatne

Cena za m²: 7155.17 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 58 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w lokalizacji w Miliczu!

Oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 4. piętrze, idealne dla rodzin z dziećmi. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej części miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola, żłobka oraz szkoły, co czyni ją idealnym wyborem dla osób z dziećmi. W pobliżu znajdują się również supermarkety oraz inne niezbędne punkty usługowe.

Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, funkcjonalnej kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju z dużą szafą pod zabudowę.Dodatkowym atutem jest zabudowany balkon oraz przynależna piwnica.

Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wyposażony w klimatyzację, co znacząco podnosi komfort użytkowania, szczególnie w okresie letnim.
Tel.kontaktowy 66*****18
ID: 1072465545

Skontaktuj się

RafS

Na OLX od maj 2026

Ostatnio online w dniu 11 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 11 maja 2026

Sprzedam mieszkanie

415 000 zł

Lokalizacja

Location

Milicz

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon