Prywatne

Cena za m²: 6470.59 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 34 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m². Znajdujące się na 4. piętrze bloku na osiedlu Bugaj Sklada sie z pokoju i salonu polączonego czesciowo z kuchnią oraz łazienki Wnętrze jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma jasne pomieszczenia, co zapewnia przyjemną atmosferę.
Do mieszkania przynalezy piwnica.
Lokalizacja jest bardzo dogodna. W pobliżu znajdziesz parki, sklepy oraz restauracje. W odległości krótkiego spaceru znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz sklepy markety oraz szkoły.Osiedle bardzo spokojne.Niski czynsz ok 400zł
ID: 1067299827

Skontaktuj się

magdamusial696

Na OLX od listopad 2022

Ostatnio online w dniu 06 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 17 maja 2026

Sprzedam mieszkanie

220 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Wieluń

Łódzkie

Darmowa aplikacja na Twój telefon