Prywatne

Cena za m²: 5386.18 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 49,20 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie ok. 50 m² w świetnej lokalizacji!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na 2. piętrze w bloku w bardzo dobrej, dogodnej lokalizacji – idealnej zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Powierzchnia: ok. 50 m²
Mieszkanie składa się z:
przestronnego i jasnego salonu,
ustawnej sypialni,
funkcjonalnej kuchni,
łazienki,
przedpokoju.
Balkonu

Wnętrze jest dobrze doświetlone, rozkładowe i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Drugie piętro zapewnia wygodę – bez uciążliwego parteru i bez wysokiego wchodzenia.

Lokalizacja:
W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone. Szybki dojazd do centrum i dobra infrastruktura sprawiają, że jest to miejsce idealne dla pary, singla lub małej rodziny.

To mieszkanie łączy w sobie komfort, funkcjonalność i świetne położenie.
Gotowe do zamieszkania lub do własnej aranżacji według indywidualnego gustu.

Zapraszam do kontaktu 884× 884× 092 i umówienia się na prezentację
ID: 1056575732

Skontaktuj się

utkowal

Na OLX od marzec 2024

Ostatnio online w dniu 07 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 07 maja 2026

Sprzedam mieszkanie

265 000 zł

Lokalizacja

Location

Chodzież

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon