Prywatne

Cena za m²: 5513.31 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 57,86 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

Sprzedam mieszkanie 57,86 m2, w bloku przy ul. Jana III Sobieskiego, w Ustrzykach Dolnych, na parterze. Mieszkanie posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę i oddzielne WC, balkon oraz komórkę lokatorską.
Sprzedaję mieszkanie z meblami i sprzętem AGD, widocznymi na zdjęciach. Wszystkie okna oraz instalacja hydrauliczna są wymienione. W kuchni i łazience wymieniono instalację elektryczną. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. W przypadku kupna oferuję możliwość wykonania remontu pod własny styl.
Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej okolicy. W pobliżu znajduje się parking ogólnodostępny, basen miejski, boiska sportowe, kort tenisowy, zimą lodowisko, sklepy spożywcze .
Niedaleko osiedla znajdują się wyciągi narciarskie. Ustrzyki Dolne to również doskonała baza wypadowa do wielu atrakcji Bieszczad, dlatego jest to również nieruchomość idealna pod inwestycję w zakresie turystyki.
ID: 1056658484

Skontaktuj się

Adam

Na OLX od grudzień 2019

Ostatnio online w dniu 13 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 25 kwietnia 2026

Sprzedam mieszkanie

319 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Ustrzyki Dolne

Podkarpackie

Darmowa aplikacja na Twój telefon