Prywatne

Cena za m²: 6995.88 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 48,60 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 2 pokoi na drugim piętrze bloku. Nieruchomość jest umeblowana, co sprawia, że jest gotowa do zamieszkania. Wnętrza są jasne, a duże okna zapewniają dużo naturalnego światła. W kuchni znajdziesz niezbędne sprzęty, takie jak lodówka i piekarnik.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w Tułowicach. W pobliżu znajdziesz wiele udogodnień, w tym sklepy, szkoła, przedszkole, PKP. W niedalekiej odległości są również muzea oraz place zabaw dla dzieci. Dobra komunikacja z innymi częściami miasta to dodatkowy atut.

Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na prezentację tego mieszkania!
ID: 1060034823

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Paulina

Na OLX od lipiec 2013

Ostatnio online w dniu 19 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 21 kwietnia 2026

Sprzedam mieszkanie

340 000 zł

Lokalizacja

Location

Tułowice

Opolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon