Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 3750 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 84 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 84 m².
3 pokoje , kuchnia, łazienka, Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz strych. Ogrzewanie gazowe . Sprzedaż - osoba prywatna . Cena do uzgodnienia dla zainteresowanych.

Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum.
Komunikacja jest dobrze rozwinięta, z przystankami autobusowymi w pobliżu.
ID: 1011277972

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Ewa

Na OLX od wrzesień 2012

Ostatnio online w dniu 08 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 20 kwietnia 2026

Sprzedam mieszkanie 84m Wałcz

315 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Wałcz

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon