Dla biznesuopens in a new tab
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
SPRZEDAM mieszkanie -  54 m
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 6833.33 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 54 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w centrum – 2 pokoje, po remoncie!

Szukasz wygodnego mieszkania w sercu miasta, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie!

54 m² na parterze, po świeżym remoncie

2 ustawne pokoje + oddzielna kuchnia

Piwnica i strych – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

Domofon – bezpieczeństwo i wygoda

Lokalizacja tuż przy szkole, parku i basenie – idealne dla rodzin i osób aktywnych

To mieszkanie łączy komfort nowoczesnego wnętrza z zaletami życia w centrum miasta – wszystko w zasięgu ręki. Idealne dla osób szukających własnego M.
ID: 1021677093

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Monika

Na OLX od kwiecień 2017

Ostatnio online w dniu 07 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 08 maja 2026

SPRZEDAM mieszkanie - 54 m

369 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Kazimierza Wielka

Świętokrzyskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon