Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam dom wolnostojacy stan surowy zamkniety
Sprzedam dom wolnostojacy stan surowy zamkniety
Sprzedam dom wolnostojacy stan surowy zamkniety
Sprzedam dom wolnostojacy stan surowy zamkniety
Sprzedam dom wolnostojacy stan surowy zamkniety
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 5168.54 zł/m²

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 89 m²

Powierzchnia działki: 700 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Sprzedaję dom parterowy z użytkowym poddaszem. Powierzchnia działki wynosi 700 m², a powierzchnia użytkowa to 89 m². Nieruchomość jest w stanie pierwotnym, co daje możliwość własnej aranżacji.
Dom znajduje się w Przyborowie, w pobliżu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. W okolicy znajdziesz również sklep "Groszek". Komunikację zapewniają przystanki autobusowe, które są w bliskiej odległości.
To świetna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących spokój. Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na prezentację.
ID: 1071152760

Skontaktuj się

Magd

Na OLX od styczeń 2022

Ostatnio online w dniu 11 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 09 maja 2026

Sprzedam dom wolnostojacy stan surowy zamkniety

460 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Przyborów

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon