Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam dom w centrum Szczytna, woj. warmińsko-mazurskie
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 3981.82 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 110 m²

Powierzchnia działki: 750 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Sprzedam dom (110 m2) działka (750m2) z ogrodem i budynkiem gospodarczym w centrum Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). Zabudowa sąsiednia to budownictwo jednorodzinne.
Dom składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki, oraz pokoju na poddaszu i strychu.
Strych z możliwością adaptacji na powierzchnię mieszkalną. Dom ogrzewany jest piecem CO. Posiada uregulowaną księgę wieczystą. Możliwość prowadzenia cichej działalności gospodarczej.
Nieruchomość jest ogrodzona, uzbrojona we wszystkie media: wodę, kanalizację, gaz oraz prąd.
Dom w centrum, do remontu, w cichej, pięknej okolicy, dobra lokalizacja, położony jest na dużej działce (750 m2) o regularnym kształcie.
Okolica jest spokojna, nieopodal znajduje się jezioro (50m), w niewielkiej odległości szkoła, przedszkole, przychodnia, sklep. Możliwość sprzedaży połowy domu z oddzielnym wejściem i oddzielną działką.
Cena do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Proszę dzwonić po południu i wieczorem.
Tel. 5-3-8-4-2-6-4-4-8
ID: 1067636409

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Magdalena

Na OLX od lipiec 2013

Ostatnio online w dniu 09 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 19 maja 2026

Sprzedam dom w centrum Szczytna, woj. warmińsko-mazurskie

438 000 zł

Lokalizacja

Location

Szczytno

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon