Prywatne

Cena za m²: 11201.49 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 134 m²

Powierzchnia działki: 1 500 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy

Opis

Sprzedam dom jednorodzinny z ogrodem zimowym murowany oddany do użytku w 2023 roku .
Wnętrze wykończone z użyciem wysokiej jakości materiałów( meble wykonane u stolarza ).
Ogrzewanie pompą ciepła +fotowoltaika ,klimatyzacja ,własna studnia -bardzo niski koszt utrzymania domu. Utwardzony podjazd garaż około 60m2 na 2 miejsca postojowe i przestrzenią magazynową.
Układ pomieszczeń :
-wiatrołap z przestronną szafą
-jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu zimowego
-toaleta
-pralnia
- przestronna łazienka z wanną
-sypialnia z wyjściem na taras
-gabinet
-garderoba
-pokój dzienny
Dom otoczony pięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami co tworzy idealną strefę relaksu
Atuty lokalizacji: spokojna okolica blisko do centrum miasta .
Gotowy do zamieszkania bez wkładu finansowego w otoczeniu natury z widokiem na Zalew Żółtańce i bliskim sąsiedztwie ścieżki rowerowej, na spokojne sąsiedztwo zero hałasu. Możliwość poszerzenia działki. Nieruchomość z potencjałem zapraszam na prezentację. Sprzedaż bezpośrednia .
ID: 1056649105

Skontaktuj się

Jagoda

Na OLX od maj 2013

Ostatnio online w dniu 03 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 24 kwietnia 2026

Sprzedam dom Pokrówka

1 500 999 zł

Lokalizacja

Location

Pokrówka

Lubelskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon