Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
Sprzedam dom na działce  2736 m2
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 10549.3 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 142 m²

Powierzchnia działki: 2 736 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom powierzchnia użytkowa 142m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Ciechanowie/Kargoszyn.Działka o powierzchni 2736m2 składa się z dwóch geodezyjnie podzielonych działek, do każdej jest osobna brama wjazdowa.
W odległości 200m żlobek, przedszkole, kościół, szkoły ,ok. 600m galerie handlowe.
Dom postawiony w 2007r. Projekt typ APS 075.
Media
Prąd, woda miejska- wodociąg, gaz ziemny, kanalizacja.
Ogrzewanie gazowe, węglowe/podłogowe/grzejniki.
Zapraszam do kontaktu.
ID: 1046334592

Skontaktuj się

beata

Na OLX od czerwiec 2010

Ostatnio online w dniu 26 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 26 kwietnia 2026

Sprzedam dom na działce 2736 m2

1 498 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Ciechanów

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon