Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
Sprzedam dom 140m
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 10142.86 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 140 m²

Powierzchnia działki: 1 200 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy

Opis

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 140 m². Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m². Budynek oddany do użytku w 2025 roku. Oferuje 3 pokoje, nowoczesną kuchnię i wysokiej jakości łazienki, kotłownię, garderobę, salon, spiżarnię, wiatrołap. Ogrzewanie podłogowe, gazowe.

W domu znajduje się również użyteczne poddasze- kolejne 140m2 ( dociągnięte wszystkie media wraz z ogrzewaniem podłogowym, należy ocieplić dach i wydzielić pomieszczenia). Może służyć jako wielki strych, pracownia, studio.

Dom usytuowany jest w spokojnej, leśnej okolicy, co zapewnia ciszę i bliskość natury. W pobliżu znajdują się:

Stacja PKP "Radziwiłłów Mazowiecki" (1,8 km)
Dostęp do mediów: woda, prąd, szambo. Planowany światłowód.
Tereny zielone i ścieżki spacerowe.

Oferta prywatna, pośrednikom dziękuję.
ID: 1059828516

Skontaktuj się

emde29

Na OLX od listopad 2022

Ostatnio online w dniu 07 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 13 kwietnia 2026

Sprzedam dom 140m

1 420 000 zł

Lokalizacja

Location

Budy Zaklasztorne

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon