Dla biznesuopens in a new tab
sprzedam  bezpośrednio mieszkanie 46m2
sprzedam  bezpośrednio mieszkanie 46m2
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 11979.96 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 45,91 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Mieszkanie na wysokim parterze w Otwocku ul. Karczewska [osiedle Stadion) 3 pokoje, balkon, przynależna piwnica, nowe okna. Blok z 1966 roku ocieplony ze świadectwem energetycznym. Do odświeżenia . Niski czynsz. Pełna własność. Udział w gruncie. Księga wieczysta. Bez zadłużeń. Pośrednikom dziękuję, sprzedaż bezpośrednia.
ID: 1042311848

Skontaktuj się

Krzysztof

Na OLX od luty 2014

Ostatnio online wczoraj o 08:52

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 11 maja 2026

sprzedam bezpośrednio mieszkanie 46m2

550 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Otwock

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon