Samusng S24R35AFHU - Monitor 24
PromujOdśwież
Prywatne
Stan: Używane
Opis
Specyfikacja:
Przekątna: 24" (23,8")
Matryca: IPS
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odświeżania: 75 Hz