Samsung QE75QN91BATXXH 75" QLED 4K
PromujOdśwież
Prywatne
Producent: Samsung
Rozmiar: 70-79
Typ: QLED
Model: QE75QN91B 75" QLED 4K
Stan: Używane
Opis
Odbiór osobisty Poznań Naramowice.
Cechy techniczne:
Przekątna ekranu
75"
Rozdzielczość
3,840 x 2,160
Procesor obrazu
Procesor AI Neo Quantum 4K
Produkt
Neo QLED
Seria
QN91B
Wyświetlacz
Przekątna ekranu
75"
Częstotliwość odświeżania
120Hz
Rozdzielczość
3,840 x 2,160
Powłoka Antyrefleksyjna
Tak
Wideo
Procesor obrazu
Procesor AI Neo Quantum 4K
PQI (Picture Quality Index)
4600
HDR (High Dynamic Range)
Neo Quantum HDR 2000
HDR 10+
Certyfikowany HDR10+
Inteligentne Skalowanie
Tak
HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
Technologia Quantum Matrix
Kolor
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Kąt widzenia
Ultra Szeroki Kąt Widzenia
Micro Dimming
Ultimate UHD Dimming Pro
Wzmacniacz Kontrastu
Wzmocnienie Głębi Obrazu
Tryb filmowy
Upłynniacz Ruchu
Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+
Clear Motion
LED Clear Motion
Noise Reduction
Mistrzowska Kalibracja
Inteligentna Kalibracja
Inteligentna Kalibracja Pro
Filmmaker Mode (FMM)
Dźwięk
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
MS12 5.1ch
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Dźwięk Podążający za Obiektem+
Q-Symphony
Audio Pre-selection Descriptor
Moc RMS
60W
Rodzaj głośników
4.2.2CH
Głośnik niskotonowy
Kompatybilność z Systemami Multiroom
Bluetooth Audio
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)
Funkcja Adaptacji Dźwięku
Funkcja Adaptacji Dźwięku+
Wsparcie Dual Audio (Bluetooth)
Smart TV
Samsung SMART TV
System operacyjny
Tizen™
Rozpoznawanie głosu(1-10m)
Przeglądarka internetowa
Wsparcie dla aplikacji SmartThings
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Media Home
Smart Feature
TV to Mobile - Mirroring
Urządzenie mobilne do TV – mirroring, DLNA
TV Initiate Mirroring
Dotknij i Wyświetl
Multi View
Tak (do 2 wideo)
Muzyczna ściana
Wsparcie kamer mobilnych
Odtwarzacz wideo 360
Wsparcie Kamer 360
Easy Setup
App Casting
WiFi Direct
TV Sound to Mobile
Sound Mirroring
Tryb Ambient
Tryb Ambient+
Wireless Dex
Cloud Service
Microsoft 365
Funkcje do gier
Automatyczny Tryb Gry
Game Motion Plus
Dynamiczny Korektor Czerni
Surround Sound
Ultra Szeroki Widok w Grach
Mini Map Zoom
FreeSync
FreeSync Premium Pro
HGiG
Tuner/nadawanie
Tuner DTV
DVB-T2CS2/HEVC x 2
Tuner analogowy
2 tunery
CI (Common Interface)
Tak (CI+(1.4))
HbbTV
HbbTV 2.0.3
TV Key
Łączność
Gniazdo HDMI
4
USB
2
HDMI (High Frame Rate)
4K 120Hz (dla wejść HDMI 1/2/3/4)
Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr)
Nie
Wejście kompozytowe (AV)
Nie
USB-C (wyłącznie dla kamery)
Ethernet (LAN)
Wyjście audio (minijack)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne)
1
Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej/satelitarnej)
1/1(wspólne z naziemną)/2
Wyjście zewn. (RS-232C)
Gniazdo CI
1
HDMI A / Kanał zwrotny (ARC)
eARC
HDMI Quick Switch
Wi-Fi
Tak (WiFi5)
Bluetooth
Tak (BT5.2)
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC)
Wzornictwo
Wzornictwo
Neo Slim Design
Ramka
Bezramkowy Design
Rodzaj obudowy
Flat look
Kolor obudowy
CARBON SILVER
Rodzaj podstawy
BENDING PLATE
Kolor podstawy
SAND CARBON
Funkcje dodatkowe
Wsparcie ekranu 9:16
Czujnik Światła/Koloru
Automatyczne wyszukiwanie kanałów
Obsługa napisów
Connect Share™ (dysk twardy)
ConnectShare™ (USB 2.0)
Elektroniczny informator programowy (EPG)
Język OSD
27 języków europejskich + Rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)
Obraz w obrazie (Picture-In-Picture)
Wbudowane łącze Bluetooth HID
Obsługa USB HID
Teletext (TTX)
Wsparcie IPv6
Wsparcie MBR
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu – Przewodnik głosowy
Naucz się korzystać z pilota / Poznaj ekran Menu
Ułatwienia dostępu - Inne
Zasilanie oraz rozwiązania Eco
Czujnik eko
Źródło zasilania
AC220-240V 50/60Hz
Klasa efektywności energetycznej
G
Pobór mocy (tryb czuwania)
0.50 W
Pobór mocy w trybie włączenia dla standardowego zakresu dynamicznego (SDR)
111 W
Automatyczne wyłączanie zasilania
Auto Power Saving
Parametry fizyczne
Seria (rok premiery):
Samsung Seria QN9 / 2022
Air Slim Design
Kolor obudowy:
grafitowy
Rodzaj podstawy:
stopka
Możliwość montażu na ścianie:
tak / VESA 400x400 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.):
167 x 102 x 31,8 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.):
167 x 95,7 x 2,7 cm
Szerokość podstawy:
39 cm
Waga z podstawą / bez podstawy:
44,8 kg / 35 kg
Wymiary opakowania:
183 x 20 x 114 cm
Waga z opakowaniem:
50 kg
Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna SDR:
F
Zużycie energii SDR:
Klasa energetyczna HDR:
G
Zużycie energii HDR:
Rozmiar ekranu:
75 " / 189 cm
Pobór mocy (tryb czuwania):
0,5 W
Pobór mocy (max):
300 W
Zasilanie:
220 - 240 V 50/60 Hz
Akcesoria
Pilot zdalnego sterowania
TM2280E
Baterie (do pilota)
Jeden Pilot (w zestawie)
Kompatybilny z Dopasowanym Uchwytem
Dopasowany do Stojaka Studio
Dopasowany do wieszaków Mini
Dopasowany do wieszaków Vesa
Kompatybilny z Obrotowym Uchwytem
Instrukcja obsługi
Kompatybilny z Ruchomym Uchwytem
Instrukcja w wersji elektronicznej
Wsparcie kompatybilnej kamery internetowej
Kabel antenowy
Kabel zasilający
Kabel HDMI
ID: 1009432566
Skontaktuj się
Damian
Na OLX od październik 2013
Ostatnio online w dniu 02 maja 2026
xxx xxx xxx
Dodane 17 kwietnia 2026