Przejdź do głównej części
OLX Christmas Logo
Czat

Powiadomienia

Dodaj ogłoszenie
Rzezba ceramika sygnowana Solange aukcyjna antyk dekor
PromujOdśwież

Subtelna ceramiczna rzezba sygnowana Solange. Rasowy przedmiot. Pochodzenie - Europa Zachodnia. Aukcyjna.
Wysokosc 27cm
Zdjecia nie oddaja uroku. Zapraszam na Stara Ochote Warszawa na podziwianie :)
ID: 883732818

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online wczoraj o 14:14

Dodane 02 stycznia 2026

140 zł

Przedmiot z Pakietem Ochronnym

Safety Badge

Zwroty

Pakiet Ochronny

Zwróć przedmiot, jeśli jest uszkodzony lub niezgodny z opisem. Zgłoś problem do 24 h od otrzymania przedmiotu. Szczegóły

Darmowa aplikacja na Twój telefon