Subtelna ceramiczna rzezba sygnowana Solange. Rasowy przedmiot. Pochodzenie - Europa Zachodnia. Aukcyjna.
Wysokosc 27cm
Zdjecia nie oddaja uroku. Zapraszam na Stara Ochote Warszawa na podziwianie :)
Wysokosc 27cm
ID: 883732818
Dodane 02 stycznia 2026
Rzezba ceramika sygnowana Solange aukcyjna antyk dekor
140 zł
Przedmiot z Pakietem Ochronnym
Zwroty
Pakiet Ochronny
Zwróć przedmiot, jeśli jest uszkodzony lub niezgodny z opisem. Zgłoś problem do 24 h od otrzymania przedmiotu. Szczegóły