Quad ATV 2.4GHz  na akumulator kolory PA.BDM0906.2.4GHZ
PromujOdśwież
Firmowe
Stan: Nowe
Opis
Do każdego pojazdu dodajemy gratis tablice rejestracyjne i prawo jazdy.
Opis
Specyfikacja Quad ATV 2.4Ghz Czarno-Zielony
Silnik 2 x 45W
Akumulator 12V/7Ah
Pilot
2.4 GHz,
3 szybkości,
Przycisk bezpieczeństwa STOP,
Koła
Pianka EVA,
Łożyskowane,
Przód: 34 x 14 cm,
Tył: 34 x 14 cm,
Amortyzatory
2 x Tył,
2 x Przód,
wzmocnione tylne sprężyny,
Biegi
Wolny Start,
Przód/Tył,
Światła
LED,
Światła przednie,
Śiatła tylne,
Włącznik świateł,
Wyposażenie
Panel Audio
MP3,
Radio FM,
Wejście Tf na karty SD,
Wgrane melodyjki,
Wejście AUX,
Przyciski z melodyjkami i klaksonem,
USB,
Wskaźnik Naładowania Tak
Start Włącznik z odgłosami silnika,
Siedzenie
Czarna ekoskóra,
Długość 32 cm,
Szerokość 21 cm,
Uchwyt transportowy Uchwyt z tyłu pojazdu,
Wymiary
Rozmiar Pojazdu
Długość 102 cm,
Szerokość 65 cm,
Wysokość 73 cm,
Waga Pojazdu 20,3 kg,
Rozmiar Kartonu 109 x 65 x 41 cm,
Waga Kartonu 24,2 kg,
Maksymalne Obciążenie 30 kg,
Prześwit 23 cm,
Wyposażenie Dodatkowe
Instrukcja + Zestaw Montażowy
Ładowarka 12V/1000 mAh
Kabel Mini Jack
ID: 817418801
Skontaktuj się
Ramiz
Na OLX od październik 2011
Ostatnio online wczoraj o 10:42
xxx xxx xxx
Odświeżono dnia 04 maja 2026