Dla biznesuopens in a new tab
Przytulne mieszkanie na sprzedaz / kawalerka / Poznań / Czapury

Prywatne

Cena za m²: 13541.67 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 22,08 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Czapurach (okolice Poznania)

Oferuję na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 22,08 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy w Czapurach, niedaleko Poznania.

Mieszkanie jest bardzo przytulne, idealne dla jednej osoby lub pary. Gotowe do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych – sprzedawane z wyposażeniem ( m in w kuchni płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, w pokoju pojemna szafa IKEA pax z lustrem, rozkładana, wygodna kanapa)

Lokalizacja to duży atut nieruchomości:

bliskość lasu – idealne miejsce na spacery i odpoczynek na świeżym powietrzu,

zaledwie 3 minuty do sklepów (Biedronka, Dino) oraz stacji benzynowej,

tylko 2 minuty do przystanku autobusowego (linia 527), zapewniającego szybki dojazd do Poznania.

Brak problemu z parkowaniem

To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!
Sprzedaje jako osoba prywatna , proszę pośredników żeby nie dzwonili.
ID: 1069917176

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Joanna

Na OLX od marzec 2011

Ostatnio online wczoraj o 15:41

xxx xxx xxx

Dodane 27 kwietnia 2026

299 000 zł

Lokalizacja

Location

Czapury

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon