Dla biznesuopens in a new tab
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
Przytulne 2 pokojowe Żytnia
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 9097.63 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 40,56 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Tylko u Nas!
Obniżka ceny o 10 000zł!

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w Koszalinie – ul. Żytnia

Szukasz przytulnego miejsca do zamieszkania lub świetnej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania!

- Koszalin, ul. Żytnia
- Powierzchnia: 40,56 m²
- Piętro: 1

W skład mieszkania wchodzą:
-salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój

Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne i niezwykle ciepłe, co zapewnia komfort przez cały rok.

Zarówno z salonu, jak i sypialni wyjście na przestronną loggię (6,5 m²) – idealne miejsce na poranną kawę

Czynsz: 638 zł + prąd

Możliwość dokupienia garażu!

Mieszkanie klimatyczne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania – idealne zarówno dla pary, singla, jak i inwestora!

Zainteresowany? Zadzwoń.

Nie zwlekaj – takie oferty szybko znikają!
ID: 1065847715

Skontaktuj się

Lider Nieruchomości Koszalin

Na OLX od lipiec 2015

Ostatnio online w dniu 11 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 13 maja 2026

Przytulne 2 pokojowe Żytnia

369 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Koszalin

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon