Firmowe

Cena za m²: 15218.93 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 33,22 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Strona deweloperaopens in a new tab

Opis

Przytulna kawalerka z balkonem.

W pakiecie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską.

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy. Bliskość natury zachęca do spacerowania, jazdy na rowerze, aktywności w wolnym czasie.

Mieszkanie znajduje się w II etapie inwestycji, wjazd na teren zabezpieczony jest szlabanem, w budynku znajduje się winda, która zjeżdża do garażu podziemnego.

ID: 1070876771

Skontaktuj się

Otodom

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 03 maja 2026

Przytulna kawalerka

505 573 zł

Lokalizacja

Location

Wrocław, Fabryczna

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon