Dla biznesuopens in a new tab
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 2658.59 zł/m²

Poziom: 3

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 97,42 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

NIE INTERESUJE MNIE WSPÓŁPRACA Z AGENCJAMI NIERUCHOMOŚCI.

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m² w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. W skład lokalu wchodzą 4 duże pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Do dyspozycji jest także duży balkon i piwnica 7.5 m2

Mieszkanie posiada ciepłą wodę i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Opłaty do wspólnoty to około 1000 zł (w opłatach zawarte są już koszty wody, ogrzewania i fundusz remontowy)

Stan - do remontu.

Dostępne media: prąd, gaz, woda, kanalizacja.

ID: 1059799968

Skontaktuj się

Paweł Chilczuk

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 00:26

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 12 maja 2026

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum

259 000 zł

Lokalizacja

Location

Gorzów Wielkopolski

Lubuskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon