Przejdź do głównej części
OLX Christmas Logo
Czat

Powiadomienia

Dodaj ogłoszenie
Przedwojenny portret obraz pastel aukcyjny sygnowany M.H. 1914 antyk
PromujOdśwież

Przepiekny portret przedwojenny w pastelu z 1914r. Na plycie. Sygnowany M.H. 1914r. Praca aukcyjna.
Wspaniala unikatowa rzecz. Wybitna warsztatowo i malarsko w manierze Berlewiego, Boznanskiej .. subtelna, oniryczna, baśniowa..
Dzielo sztuki. Pochodzenie: Polska szkola.
Rozmiar: 50cmx34,5cm.
Na sasiedniej aukcji drugi pastel tego artysty.
ID: 907179867

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Jest teraz online!

Dodane 02 stycznia 2026

800 zł

Przedmiot z Pakietem Ochronnym

Safety Badge

Zwroty

Pakiet Ochronny

Zwróć przedmiot, jeśli jest uszkodzony lub niezgodny z opisem. Zgłoś problem do 24 h od otrzymania przedmiotu. Szczegóły

Darmowa aplikacja na Twój telefon