Dla biznesuopens in a new tab
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
Przedsprzedaż mieszkań | "Zacisze Agatówka"
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 6440.28 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 68,32 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Wszystko w zasięgu ręki, a jednocześnie cisza i spokój – idealne miejsce do życia
I etap inwestycji "Zacisze Agatówka" – 14 mieszkań (7 parter, 7 piętro)
Zabudowa jednorodzinna szeregowa 2-lokalowa
Agatówka – tylko 5 minut od Stalowej Woli

Dostępne mieszkania w metrażach od 58,38m2 do 68,32m2.

Mieszkania na parterze z ogródkiem od 470 000zł
Mieszkania na piętrze z balkonem od 440 000zł
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu dwóch mieszkań i połączenia ich w jeden większy lokal na wczesnym etapie budowy (Szczegóły i ceny w biurze sprzedaży)

- idealne dla rodziny lub jako inwestycja
- ogródek lub balkon – realna przestrzeń do wypoczynku
- funkcjonalny układ 3 pokoi
- projektowana wysokość pomieszczeń to aż 2,75 m – co daje bardzo wysoki komfort mieszkalny, duża kubatura to mniejsza wymiana powietrza i poczucie przestrzeni
- ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu - komfort
- okna 3-szybowe – ciepło i cisza
- miejsce postojowe przed budynkiem w cenie

Komfort i cisza – realna przewaga tej inwestycji:
- każdy lokal posiada własną ścianę konstrukcyjną oraz dylatację między budynkami, co skutecznie eliminuje przenoszenie dźwięków od sąsiadów z boku
- dodatkowe wyciszenie posadzki na piętrze zwiększa komfort codziennego użytkowania

Lokalizacja – ogromny atut:
- 5 minut samochodem do Stalowej Woli
- Dino - ok. 50m
- Biedronka – ok. 100 m
- stacja paliw – ok. 200 m
- przystanek autobusowy – ok. 200 m
- szkoła / przedszkole – ok. 1 km
- lokalizacja, w której na co dzień nie potrzebujesz auta

Standard:
- materiały: żelbet/silikat/belit
- tynki gipsowe maszynowe
- posadzki cementowe
- ogrzewanie: indywidualne kotły 2 funkcyjne, instalacja c.o. podposadzkowa
- instalacja elektryczna: dzwonek/gniazdka/włączniki/oświetlenie zakończone kostką/system smart-home ready(głębokie gniazda przygotowane do systemów smart home) - światłowód doprowadzony do budynku
- drzwi wejściowe antywłamaniowe