1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia
  3. Samochody i pojazdy
  4. Samochody osobowe
  5. Samochody osobowe - Mazowieckie
  6. Samochody osobowe - Warszawa
  7. Samochody osobowe - Mokotów
PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

Firma: Pakorent – Wypożyczalnia Samochodów
Stanowisko: Agent ds. Wynajmów
Lokalizacja: Warszawa, Okęcie.
Stawka: 4700-8700 PLN brutto

Opis stanowiska:
Wypożyczalnia samochodów Pakorent poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Agenta ds. Wynajmów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klientów, zarządzanie rezerwacjami oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Obowiązki:
-Obsługa klientów: doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego pojazdu.
-Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz online.
-Przeprowadzanie formalności związanych z wynajmem samochodów.
-Sprawdzanie stanu technicznego i czystości pojazdów przed wydaniem klientowi.
-Zarządzanie flotą samochodową i koordynowanie jej dostępności.
-Rozwiązywanie problemów i reklamacji zgłaszanych przez klientów.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
-Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office.
-Wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne.
-Prawo jazdy kat. B.
-Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/zlecenie.
-Wynagrodzenie w przedziale 4700-8700 PLN brutto.
-Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
-Elastyczne godziny pracy.

Pakorent zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę razem z Pakorent!
ID: 919882795

Skontaktuj się

Pakorent

Na OLX od sierpień 2022

Ostatnio online w dniu 05 czerwca 2024

Wszystkie oceny są weryfikowane. Mogą je wystawiać tylko osoby, które kupiły przedmiot z Przesyłką OLX.

Dodane 21 maja 2024

Praca w Pakorent! Agent ds. Wynajmów

200 zł za dobę

O ogłoszeniodawcy

Lokalizacja