1. Strona główna
  2. Zdrowie i Uroda
  3. Pozostałe
  4. Pozostałe - Śląskie
  5. Pozostałe - Katowice
  6. Pozostałe - Śródmieście
PromujOdśwież
  • Firmowe

  • Stan: Nowe

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku rejestratorki w Poradni w centrum Katowic.

Zakres obowiązków:
*bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami,
*przygotowanie dokumentacji pacjentów,
*obsługa systemu Znany Lekarz do rejestrowania wizyt,
*współpraca z personelem medycznym,
*obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
*dbanie o wizerunek firmy oraz porządek i estetykę w miejscu pracy.

Wymagania:
*mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
*dyspozycyjność do pracy,
*umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Office 365,
*umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,
*zdolność koncentracji na kilku zadaniach jednocześnie,
*samodzielność i zaangażowanie do przydzielonych zadań,
*empatia i kultura osobista,
*znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w tym w godzinach popołudniowych.
Typ umowy: umowa zlecenie/umowa o pracę
Prosimy o przesyłanie CV: kontakt(małpa)cm-silesia.p l
Telefon kontaktowy: 50*******45 oraz 32/207 20 52
Centrum Medycyny i Stomatologii Silesia Med sp. z o.o. ul. Mickiewicza 29, Katowice
ID: 911308144

Skontaktuj się

Andrzej Witek

Na OLX od kwiecień 2024

Ostatnio online w dniu 12 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dla rejestratorki medycznej w poradni w centrum Katowic

27,70 zł

Użytkownik

Lokalizacja