Pompa ciepła THERMATEC S LINE TH-R290-S10-3P 10KW Propan
PromujOdśwież
Firmowe
Stan: Nowe
Opis
POMPA CIEPŁA THERMATEC TH-R290-S10-3P PROPAN
Pompa ciepła 10 kW to zaawansowane urządzenie, które zapewnia efektywne i ekologiczne ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczeń. Ta wydajna pompa ciepła pracuje w zakresie 4.32 – 15.00 kW. Jest idealna dla większych pomieszczeń lub budynków, dostarcza komfortowe warunki termiczne. Została wyposażona w zaawansowane technologie, które zapewniają wysoką efektywność energetyczną i minimalne zużycie energii. Dzięki temu można osiągnąć znaczące oszczędności w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania.
Zasilanie 380-415V / 3N~ / 50Hz
Moc nominalna 10kW
Pobór mocy elektrycznej 0.87 – 3.73 kW
Pobór prądu 1.78 – 6.04 A
Moc znamionowa 5.85 kW
Prąd znamionowy 10 A
Czynnik chłodniczy R290
Maksymalna temperatura wody na wyjściu z pompy 75°C
Wymiary netto (D x S x W) 1387 x 549 x 1154
Waga netto 170 kg
Wspornik zintegrowany
ZNAMIONOWE WARUNKI TESTOWE
Grzanie (A7/W35): Temperatura zewnętrzna 7°C/6°C (DB/WB) Woda wejście/wyjście 30°C/35°C
Grzanie (A7/W55): Temperatura zewnętrzna 7°C/6°C (DB/WB) Woda wejście/wyjście 47°C/55°C
Chłodzenie (A35/W12): Temperatura zewnętrzna 35°C/24°C (DB/WB) Woda wejście/wyjście 12°C/7°C