Firmowe
Umeblowane: Tak
Rodzaj pokoju: Jednoosobowy
Preferowani: Osoby pracujące
Opis
Pokój do wynajęcia – Centrum Gdańska
Lokalizacja: ul. Seredyńskiego, Śródmieście
- 1,1 km od Fontanny Neptuna
- 200 m do sklepu OD i DO
- 450 m do Biedronki
- 200 m do przystanków autobusowych
- 700 m do Akademii Muzycznej
- Parking bezpłatny przed budynkiem
Mieszkanie
Nowe, odświeżone mieszkanie składające się z 6 niezależnych pokoi.
Do dyspozycji lokatorów:
- 2 łazienki (jedna z prysznicem, WC, umywalką i pralką)
- Duża, centralna kuchnia z wieloma szafkami
- Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, blat kuchenny
- Kuchnia w pełni wyposażona: garnki, patelnie, szklanki, sztućce, talerze
Pokój
- Duża szafa
- Wygodne łóżko (rozkładana sofa dwuosobowa)
- Biurko z krzesłem
- Pokój zamykany na klucz
Dla kogo?
Idealne dla:
- studenta, osoby uczącej się
- osoby pracującej
Ze względu na alergie i komfort lokatorów – bez zwierząt
Opłaty
- Czynsz: 650 zł
- Opłaty: 450 zł
- Razem: 1100 zł/miesiąc
- Kaucja: 1100 zł
- Wynajem od zaraz
- wymagana umowa o pracę
Dodatkowe atuty
- Cała infrastruktura miasta w zasięgu ręki
- Blisko las – idealny dla miłośników aktywnego wypoczynku
Kontakt:
Proszę pisać na OLX lub WhatsApp – odpowiadam zawsze w ciągu 24h.
Zapraszam do oglądania!
Lokalizacja: ul. Seredyńskiego, Śródmieście
- 1,1 km od Fontanny Neptuna
- 200 m do sklepu OD i DO
- 450 m do Biedronki
- 200 m do przystanków autobusowych
- 700 m do Akademii Muzycznej
- Parking bezpłatny przed budynkiem
Mieszkanie
Do dyspozycji lokatorów:
- 2 łazienki (jedna z prysznicem, WC, umywalką i pralką)
- Duża, centralna kuchnia z wieloma szafkami
- Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, blat kuchenny
Pokój
- Duża szafa
- Wygodne łóżko (rozkładana sofa dwuosobowa)
- Biurko z krzesłem
- Pokój zamykany na klucz
Dla kogo?
Idealne dla:
- studenta, osoby uczącej się
- osoby pracującej
Ze względu na alergie i komfort lokatorów – bez zwierząt
Opłaty
- Czynsz: 650 zł
- Opłaty: 450 zł
- Razem: 1100 zł/miesiąc
- Kaucja: 1100 zł
- Wynajem od zaraz
- wymagana umowa o pracę
Dodatkowe atuty
- Cała infrastruktura miasta w zasięgu ręki
- Blisko las – idealny dla miłośników aktywnego wypoczynku
Kontakt:
Zapraszam do oglądania!
ID: 631551397
xxx xxx xxx
Odświeżono dnia 16 maja 2026
Pokój w centrum do wynajęcia na wynajem od zaraz
650 zł
Lokalizacja
Gdańsk, Śródmieście
Pomorskie