Numer katalogowy PK-4000A400V
Udźwig całkowity [kg] 4000 kg
Wysokość podnoszenia max. [mm] 1900 mm
Czas podnoszenia [s] 50
Zasilanie [V] 400 V
Moc silnika [kW] 2,2 kw
Rodzaj napędu Hydrauliczny
Synchronizacja Linkowa
Rozstaw kolumn 2800 mm
Ramiona 2 segmentowe asymetryczne
Zakres ramion 710 mm - 1200 mm
System zapadek Automatyczny
Wysokość [mm] 2800 mm
Szerokość [mm] 3300 mm
Głębokość [mm] 430 mm
Waga [kg] 620 kg
Dolne bardzo niskie połączenie umożliwia montaż w pomieszczeniach o niskim stropie - wysokość całkowita to zaledwie 2800 mm.
System automatycznych blokad w każdej kolumnie pozwala na bezpieczną i pewną pracę pod podnośnikiem.
Urządzenie spełnia wszystkie aktualne normy i posiada wymaganą dokumetację.
TYLKO TERAZ !! GRATIS - OLEJ, KOTWY
ZASILANIE 400V !!
DODATKOWE GNIAZDA
W skrzynce sterującej podnośnika znajduje się dodatkowe gniazdo 230 V co znacznie ułatwi pracę z dodatkowymi urządzeniami elektrycznymi.
ASYMETRYCZNE RAMIONA
AWARYJNE OPUSZCZANIE
Specyfikacja
Numer katalogowy PK-4000A400V
Udźwig całkowity [kg] 4000 kg
Czas podnoszenia [s] 50
Zasilanie [V] 400 V
Moc silnika [kW] 2,2 kw
Rodzaj napędu Hydrauliczny
Synchronizacja Linkowa
Rozstaw kolumn 2800 mm
Zakres ramion 710 mm - 1200 mm
System zapadek Automatyczny
Wysokość [mm] 2800 mm
Szerokość [mm] 3300 mm
Głębokość [mm] 430 mm
Waga [kg] 620 kg
ID: 1043276557
xxx xxx xxx
Dodane 11 maja 2026
Podnośnik dwukolumnowy NORMET PK-4000A 400V