Dla biznesuopens in a new tab
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
Piękne mieszkanie dla wymagającego Klienta
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 7503.45 zł/m²

Poziom: 3

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 65,17 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Do sprzedania piękne mieszkanie w idealnym stanie technicznym.
Mieszkanie dla wymagającego Klienta.

3 pokoje z balkonem, z osobną łazienką i wc.

Lokalizacja: Lubin, Osiedle Ustronie IV, ul. Marii Konopnickiej.

MARSZAŁEK MACIOCHA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI- oferta z zastrzeżeniem wyłączności.
Tylko u Nas. Zapraszamy.
 
Funkcjonalny układ mieszkania, dwustronna ekspozycja oraz atrakcyjny standard osiedla tworzą komfortową przestrzeń do codziennego życia.
CENA 489.000,00 złotych do negocjacji.
3 pokoje, 65,17 m² - rozkładowe

budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji z czystą klatką schodową
wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem
III piętro z III- wygoda i prywatność
tylko 2 mieszkania na każdej kondygnacji
kulturalni sąsiedzi

Mieszkanie ma rozkładowy, jednopoziomowy układ i składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc, balkonu, piwnicy.
Dzięki funkcjonalnemu rozplanowaniu przestrzeni wnętrze jest wygodne zarówno dla rodziny, jak i osób pracujących zdalnie.
Każdy członek rodziny znajdzie tu swój azyl.

Powierzchnia mieszkania wynosi 65,17 m², na którą składają się:
- przestronny salon z miejscem na duży stół, z miejscem na wygodną kanapę dla relaksu rodzinnego, z klimatyzacją, z wyjściem na balkon,
- dwie wygodne sypialnie z szafami na wymiar, w stałej zabudowie- w cenie mieszkania,
- łazienka z wanną, z pralką i z suszarką marki ELECTROLUX- w cenie mieszkania,
- wc z umywalką,
- kuchnia z meblami na wymiar, w stałej zabudowie, z kompletnym sprzętem AGD: piekarnik elektryczny marki AMICA, płyta gazowa marki AMICA, zmywarka marki WHIRPOOL, lodówko- zamrażarka marki SAMSUNG- w cenie mieszkania,
- przestronny przedpokój,
- balkon,
- piwnica,
- ogólnodostępne pomieszczenia w budynku: rowerownia/ wózkownia, suszarnia.

Dwustronna ekspozycja okien zapewnia dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.
Nowe instalacje, nowe okna pcv, meble w stałej zabudowie, sprzęty AGD, klimatyzacja
Stan nieruchomości oceniany, jako bardzo dobry.