SPRZEDAM
URSZULA BROLL-UBRANOWICZ
Ogród, 1980
olej, płótno; 61 x 72 cm z ramą;
sygn.. i opisany na odwrocie: KL III-5********80 p.1 / URSZULA BROLL-URBANOWICZ / "OGRÓD" / 1980
praca elegancko oprawiona, gotowa do powieszenia
wystawiana w Rempex
prace Urszuli Broll zyskują coraz bardziej na popularności i są coraz bardziej ceenione na rynku dzieł sztuki
URSZULA BROLL-UBRANOWICZ
Ogród, 1980
wystawiana w Rempex
ID: 744110954
Dodane 08 maja 2024
obraz Urszula Broll - Urbanowicz OGRÓD 1980 olej, oryginał, aukcyjny
6 500 zł