Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Martwa natura
  6. Martwa natura - Mazowieckie
  7. Martwa natura - Warszawa
  8. Martwa natura - Ursynów
obraz Urszula Broll - Urbanowicz OGRÓD 1980 olej, oryginał, aukcyjny
PromujOdśwież
  • Prywatne

SPRZEDAM
URSZULA BROLL-UBRANOWICZ
Ogród, 1980
olej, płótno; 61 x 72 cm z ramą;
sygn.. i opisany na odwrocie: KL III-5********80 p.1 / URSZULA BROLL-URBANOWICZ / "OGRÓD" / 1980
praca elegancko oprawiona, gotowa do powieszenia
wystawiana w Rempex

prace Urszuli Broll zyskują coraz bardziej na popularności i są coraz bardziej ceenione na rynku dzieł sztuki
ID: 744110954

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Justyna

Na OLX od październik 2015

Ostatnio online w dniu 13 maja 2024

Dodane 08 maja 2024

6 500 zł

Darmowa aplikacja na Twój telefon