Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Pejzaż
  6. Pejzaż - Mazowieckie
  7. Pejzaż - Warszawa
  8. Pejzaż - Ochota
Obraz olej pejzaż wiejski sygnowany COLLYN XIX w. aukcyjny rustykalny
PromujOdśwież
  • Prywatne

Niby prosty obrazek jakich wiele, pejzaz wiejski, kompozycja banalna, nudy.. a jednak rzadko sie zdarza tak emocjonalnie wyrazic prosty temat. Ten obraz to ma. Male piekno zamkniete na blejtramie. Do tego ladnie oprawiony w stara oryginalna drewniana rame.

Obraz pochodzi z Francji, datowany jest na druga polowe XIXw. Sygnowany w l.d. COLLYN.
wymiary: 37cmx27cm.
Goraco polecam, gdyz w moim prywatnym rankingu to warte grzechu jest.
ID: 909469595

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online dziś o 13:28

Wszystkie oceny są weryfikowane. Mogą je wystawiać tylko osoby, które kupiły przedmiot z Przesyłką OLX.

Dodane 03 czerwca 2024

440 zł

Safety Badge

O ogłoszeniodawcy

Darmowa aplikacja na Twój telefon