Niby prosty obrazek jakich wiele, pejzaz wiejski, kompozycja banalna, nudy.. a jednak rzadko sie zdarza tak emocjonalnie wyrazic prosty temat. Ten obraz to ma. Male piekno zamkniete na blejtramie. Do tego ladnie oprawiony w stara oryginalna drewniana rame.
Obraz pochodzi z Francji, datowany jest na druga polowe XIXw. Sygnowany w l.d. COLLYN.
wymiary: 37cmx27cm.
Goraco polecam, gdyz w moim prywatnym rankingu to warte grzechu jest.
wymiary: 37cmx27cm.
ID: 909469595
Skontaktuj się
m.ochalski
Na OLX od wrzesień 2016
Ostatnio online dziś o 13:28
Wszystkie oceny są weryfikowane. Mogą je wystawiać tylko osoby, które kupiły przedmiot z Przesyłką OLX.
Dodane 03 czerwca 2024
Obraz olej pejzaż wiejski sygnowany COLLYN XIX w. aukcyjny rustykalny
440 zł
O ogłoszeniodawcy
m.ochalski
Na OLX od wrzesień 2016
Ostatnio online dziś o 13:28